Samsung Akıllı Telefonlar İçin Orijinal Şarj Aleti

Samsung Akıllı Telefonlar İçin Orijinal Şarj Aleti

“Samsung Akıllı Telefonlar İçin Orijinal Şarj Aleti..” Bunun içinde yazı yazılır mı? dediğinizi duyar gibiyim ama bu aralar birkaç arkadaşım Samsung için orijinal şarj aleti önerisi isteyince bu konuyuda sitemden anlatma gereği hissettim.. Mevzumuz şu; zamanında satın aldığımız orijinal Samsung akıllı telefon yada tabletimizin yanında ayrılabilir micro usb kablolu şarj aleti veriliyor ve bu micro usb kablo çok fazla kıvırıp büküldüğünde %80’lere varan performans kaybı yaşıyor. Telefon yada tabletimizi her zamanki gibi şarja takıyoruz fakat bir gariplik var? Telefon 10 saat geçmiş olmasına rağmen hala %50 şarj olmuş.. Tabi sorumlunun usb kablo olacağı pek çoğumuzun aklına gelmiyor.

Evet, sorumlu usb kablomuz. Bilgisayar bağlantısı haricinde artık ondan iyi performans beklemeyin ve aşağıda tanıtacağım şarj aleti ile uyumlu bir cihazınız varsa hemen bir tane sipariş verip şarj sorununa son verin.

GÜNCELLEME: Orijinal şarj cihazının internette satışları epey azaldı. Vatan bilgisayar, mediamarkt, teknosa gibi sitelerde bulma ihtimaliniz epey düşük. Bu sebeple cihazı n11.com, gittigidiyor.com, sahibinden.com ve ebay.com gibi web sitelerinde ETA0U10EBECSTD model numarası ile aratmalısınız. Hızlı şarj için ise EP-TA20EWEUGWW model numarası.

ETA0U10EBECSTD Orijinal Samsung Şarj Cihazı

Samsung Akıllı Telefonlar İçin Orijinal Şarj Aleti

Satın alabileceğiniz online alışveriş sitesi:

http://www.vatanbilgisayar.com/eta0u10-samsung-micro-usb-seyahat-sarji.html http://www.pdateknoloji.com/samsung-orjinal-ev-sarj-aleti-eta0u10ebe_6041.html http://www.bimeks.com.tr/urun/137498/samsung-eta0u10-micro-seyahat-sarji.aspx

Uyumlu Modeller; Micro usb girişi ile şarj akıllı telefon ve tabletler.

Ama orijinal ürünü sadece Samsung marka cihazlarda kullanmanızı öneriyorum. Htc için bu şarj aletini kullanırsanız herhangi bir sorunda Htc garanti kapsamına almayacaktır. Fakat Samsung cihazınızı bu şarj aleti ile şarj ettiğiniz sürece orijinal ürün kullandığınız için garanti sorunu yaşamazsınız.

Orijinal şarj aleti Samsung logolu ve bandrollü paketinde geliyor. Ttec, İnca gibi markaların şarj aletleri garanti belgesinde bahsedilen orijinal şarj aleti kapsamına girmiyor.

Orijinal Samsung U90EBE micro usb’li şarj aleti ise hem daha pahalı hemde öncekinde olduğu gibi usb kablodan kaynaklı şarj sorunları yaşama ihtimaliniz var.