LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Youtube'da 30 Milyon Kez İzlenen Harika Evlenme Teklifi - karma

Bundan iki sene önce evlenen Amy ve Isaac isimli Amerikalı çift, herşeyin başladığı, yani evlenme teklifinin yapıldığı anı ölümsüzleştirmek için kayıt altına almış ve Youtube üzerinde herkes ile paylaşmışlar. Şimdiye kadar 30 milyon kez izlenen başka evlenme teklifi var mıdır bilmiyorum ama 6 dakika süren ve gerçek bir organizasyon başarısı olan bu evlenme teklifini yeni evlenecek çiftlere ilham olması açısından buradan paylaşmak da yarar görüyorum. İnşallah bu videodan ilham alan yeni İsaac abilerimiz ve mutlu çiftlerimiz çıkar. Gerçekten seviyorsan aşk ne güzel.

Videoyu izlediniz ve İsaac için “bu sevgi nereden geliyor” dediyseniz İsaac’ın geniş ailesini tanıttığı aşağıdaki videoya da bakmanızı tavsiye ediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=tXAg5XdK8ac

Eğer İsaac ve Amy çifti sizin ilginizi çekmediyse, Türkiye’den, Kardeş Payı dizisinin 13. bölümünden, Emrah’ın Eda’ya evlenme teklifine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

>> Yüzyılın En Yaratıcı, En Komik Evlenme Teklifi

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 22 Ağustos 2014 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019