LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Samsung Galaxy S Plus’a Android 2.3.6 Value Pack Yükleme - google-play

Aslında mevcut 2.3.6 rom’undan çok fazla bir getirisi yok hatta bende telefonun kendi kendini resetlemesine sebep olmuştu ancak sorunun benden kaynaklı olabileceğini de düşünerek Value pack indirme bağlantısını aşağıda paylaşıyorum. Paketi indirin ve içerisindeki Odin yazılımı, Ariesve.ops dosyası ve md5 tek parça rom dosyası ile yüklemeyi tamamlayın.

>> S Plus Value Pack İndir

Şubat 2016: Galaxy S Plus telefonum bozulduğu için artık yeni rom tanıtım yazıları yayınlayamayacak ve uygulama, kontrol gerektiren sorularınıza cevap veremeyeceğim. Fakat bugüne kadar yaptığım paylaşımlarda bir sorun yoktur. Çekinmeden faydalanabilirsiniz.

Nasıl Yüklerim?

Daha önce rom yüklemesi yapmadıysanız aşağıdaki yazıma göz atabilirsiniz. O yazıda Android 2.3.6 yüklemesini nasıl tarif ettiysem aynı yöntem ile Value pack yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz.

>> Odin ile rom yükleme

Son Sürüm Nedir?

Resmi son sürüm Value Pack. Yani Samsung daha sonra bu modele başka rom sunmadı. Custom rom yüklemeyi biliyorsanız ve bu riske girebilirim diyorsanız son geliştirilen rom Android KitKat 4.4.2’dir ve aşağıdaki yazımdan detaylara ulaşabilirsiniz.

>> S Plus için Custom Rom Android 4.4.2

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 12 Ocak 2014 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019