LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Sesiniz ile Oynayabildiğiniz Müzikal Platform Oyunu "One Hand Clapping" - oyun-indir

Sesine güvenen buyursun, artık yeni bir platform oyunumuz var ve bu oyunu sesiniz ile oynuyorsunuz! Nasıl yani diyenler olacaktır illa ki ve haklısınız! pek bu tarz oyunlar görmüyoruz.. Bildiğimiz genel platform oyunları awsd, space, ctrl kombinasyonu ile başlıyor ve bitiyor. Peki burada nasıl işliyor sistem? Tabi ki mikrofonunuzu kullanarak ve melodik sesler çıkarak oyundaki karakteri yönlendirip, oyunun sonuna kadar birbirinden güzel bulmacaları sesiniz ile çözmeye çalışıyorsunuz. 

Oyun henüz Steam’de satışa sunulmadı fakat demo sürümü itch.io sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Ve sonrasında macera başlıyor..

Oyunun atmosferi harika, yönlendirdiğimiz karakter çok sevimli. Bulmacalar zaten sese odaklı. Sesinizin tonunu değiştirerek merdivenler oluşturuyor, yollar açıyor, yolunuza bakıyorsunuz. Belki bu arada sesinizi keşfedip müzikal alanda yeni başlangıçlarda yapabilirsiniz.

Oyunun demosunu aşağıdaki bağlantıdan;

>> Demo İndirme Sayfası

Download now butonuna bastıktan sonra karşınıza açılan ekranda “No thanks, just take me to the downloads” bağlantısına tıklayın.

Full sürümünü ise yayınlandığında Steam sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

>> Steam’de One Hand Clapping

Oyunun satış fiyatı açıklanmadı fakat çok yüksek bir rakam talep edeceklerini düşünmüyorum. Fakat unutmayın, oyunu mikrofon ve kulaklık ile oynamanız, biraz ses kasmanız gerekiyor. Çünkü bulmacalar için çıkarmanız gereken bazı sesleri oyun içindeki keşişler size önceden seslendiriyorlar ve sizlerde o sesleri taklit etmeye çalışıyorsunuz.

Oyunun Sistem Gereksinimleri:

– Yazılım: Windows 7/8/10 (64-bit), Mac OS X 10.9 veya üst sürüm (64-bit)
– İşlemci: 2.4 GHz veya daha hızlısı
– Ram: En az 8 GB Ram
– Ekran Kartı: En az 1 GB Ram
– Uyumluluk: DirectX 11
– Disk Alanı: En az 4 GB boş alan

İyi eğlenceler.

Not: Oyunun full sürümü yayınlanana kadar oyunu Steam üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz. Oyun yayınlandığında ayrıca yazımda güncelleme yapacak ve oyunun satış fiyatını da sizlerle paylaşacağım.

Not 2: Oyunu indirme, yükleme yada oynama konusunda sorularınız olursa yazı altından yorum olarak yazabilirsiniz.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 20 Ocak 2019 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019