LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Sevimli Tavşan Tuzki Çılgınlığı (Tuzki Arşivi) - download-yazilari

Önceleri kedi sandığım ama daha sonra tavşan olduğunu anladığım bu şirin yaratık, Japonlar tarafından delilik derecesinde seviliyor.. Çılgınlıkta diyebileceğimiz tuzki sevgisi, telefon uygulamaları, duvar kağıtları, ekran koruyucular, animeler, oyunlar, yastıklar, ayakkabılar ve daha nicesi olarak katlanarak gidiyor.. Eskiden msn ve forumların moda olduğu zamanlarda Tuzki ifadelerini msn’e veya foruma ekliyorduk, artık ifadelerin çok işlevi kalmadı. Ama onun haricindeki içeriklerden hala yararlanabiliyoruz.

Duvar kağıtları, ekran koruyucular vd.. Aşağıdaki bağlantıda Tuzki gömüsü var. Tuzki Club bulduğu herşeyi oraya yığmış. Ve birde aşağıya eklediğim Tuzki animesi var ama onu kimin yaptığını, nereden çıktığını bilmiyorum.

www.clubtuzki.com/downloads/

Son olarak, artık pek işlevi olmayan tuzki giflerini de bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Paket içerisinde 106 adet tuzki ifadesi var..

>> Tuzki Gif İndir

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 9 Ağustos 2008 tarihinde yayımlanmıştır.


  ziyaretci 27 Temmuz 2009, 22:48

  tuzki bir kedi degil tavsandır.bir sey yayınlarken daha dikkatli arastırmanızı öneririm,sevgiler.

  admin 03 Ağustos 2009, 11:34

  burası bir web sitesi biz insanlar nasıl arıyorsa öyle yayınlarız onun tavşan olduğunu sen biliyorsun ama onun kedi olduğunu sanan yüzlerce insan var önemli olan onların bulabilmesi yoksa googleda sürüyle tavşan çıkar artık senin yorumuna bakıp kedi değil tavşan olduğunuda bilicekler bu bize yeter =) Ayrıca tam 1 sene önce açılmış bir konuyu güncellediğin için teşekkürler :D

  didem 20 Mart 2010, 13:06

  çok güzel tenyular

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019