Gizemlerle Dolu Bir Hayatta Kalma Oyunu “Pacific Drive”

Gizemlerle Dolu Bir Hayatta Kalma Oyunu "Pacific Drive"

Yepyeni bir hayatta kalma oyunumuz daha oldu, oyunun adı Pacific Drive. Oyun, Amerika Birleşik Devletleri’nin kuzeybatı Pasifik bölgesinde geçen bir birinci şahıs sürüş hayatta kalma oyunu. Oyunda tek arkadaşımız olan arabamızla onlarca yıldır terk edilmiş gerçeküstü ve gizemli bir yer olan Olympic Exclusion Zone (Olimpik Hariç Tutma Bölgesi)’un derinliklerine seyahat ediyor, kıyıda köşede unutulmuş hazineleri (eski eşyalar, yiyecek vs.), gizlenmiş sırları keşfediyoruz. Tabi bu arada tehlikeli doğa üstü olaylar ve canavarlarla karşı karşıya kalıp, hayatta kalmaya çabalıyoruz.

Pacific Drive

Pacific Drive, tek dostunun araban olduğu, birinci şahıs bir araba kullanma ve hayatta kalma oyunu. Pasifik Kuzeybatı’nın baştan imgelenmiş sürreal bir halinde dolaş ve Olympic Exclusion Zone’a doğru ilerlerken doğaüstü tehlikelerle yüzleş. Bu yolculuk oyununda merkez üssün olarak kullandığın terk edilmiş bir garajda arabanı yenilemek ve geliştirmek için yapacağın her gezinti, seni benzersiz ve garip mücadelelerle karşı karşıya bırakacak.
Değerli kaynaklar topla ve bölgede bırakılmış şeyleri araştır. Bu tahmin edilemeyen, tehlikeli ortamda hayatta kalmak için yapman gerekenleri öğrenirken, uzun zamandır unutulmuş bir gizemi açığa çıkar.

Öne Çıkanlar

  • Bölgedeki her yolculuğunda değişen garip tehlikelerle yüzleşirken fırtınadan kaç.
  • Senin araban, senin kararların. Yeni ekipmanlar üretmek için kaynaklar topla ve aracını istediğin şekilde düzenle. Farklı modifikasyonlar ve araba parçaları deneyerek tehlikeli çevrelerde yolculuk yaparken tarzını konuştur.
  • Pasifik Kuzeybatı’da bulunan, anomalilerle dolu terk edilmiş bir araştırma alanı olan Olympic Exclusion Zone’un gizemini açığa çıkar.

Oyun 2024 senesi itibari ile ön siparişe açılmış durumda. Oyunun iki farklı sürümü ve şimdilik bir adet dlc’si var. DLC henüz satışta değil. Oyunun ana sürümü ise 429 TL (Ön sipariş süresince 386,10 TL), Deluxe sürümü de 499 TL (Ön sipariş süresince 449,10 TL) fiyat etiketi ile satışta. (Oyun, Epic Games üstünde TL para birimi, Steam ve Playstation Store üstünde Dolar para birimi ile satın alınabiliyor. Oyunun Playstation fiyatı ise diğerlerinin iki katı!)

Oyunu daha fazla incelemek veya satın almak isterseniz ihtiyacınız olan bağlantıları da video altında bulabilirsiniz.

İyi seyirler.

>> Steam’de Pacific Drive
>> Epic Games Store’da Pacific Drive
>> PS Store’da Pacific Drive

PC için minimum sistem gereksinimleri;

  • Windows 10 64 bit veya Windows 11,
  • İntel Core i5 8600 ve üstü,
  • 16 GB Ram bellek,
  • GTX 1060 6gb ekran kartı,
  • DirectX 11 veya üstü.