Gizemlerle Dolu Bir Hayatta Kalma Oyunu “Pacific Drive”

pacific drive arabali hayatta kalma oyunu - Gizemlerle Dolu Bir Hayatta Kalma Oyunu "Pacific Drive"

Yepyeni bir hayatta kalma oyunu çok yakında satışa çıkıyor, oyunun adı Pacific Drive. Oyun, Amerika Birleşik Devletleri’nin kuzeybatı Pasifik bölgesinde geçen bir birinci şahıs sürüş hayatta kalma oyunu. Oyunda tek arkadaşımız olan arabamızla onlarca yıldır terk edilmiş gerçeküstü ve gizemli bir yer olan Olympic Exclusion Zone (Olimpik Hariç Tutma Bölgesi)’un derinliklerine seyahat ediyor, kıyıda köşede unutulmuş hazineleri (eski eşyalar, yiyecek vs.), gizlenmiş sırları keşfediyoruz. Tabi bu arada tehlikeli doğa üstü olaylar ve canavarlarla karşı karşıya kalıp, hayatta kalmaya çabalıyoruz.

Oyun hakkında henüz şuan çok fazla şey bilmiyoruz. Bildiklerimiz şunlar; sürekli araba ile gezip keşifler yapacağız ve bu sırada topladığımız eşyalar, malzemeler ile hayatta kalmaya çalışacağız. Aracımız devamlı hasar alacak ve bizde onu zorlu koşullara daha dayanıklı hale getirmek için devamlı bir arayış içinde olacağız.

Peki harita ne kadar büyük? Oyunda nasıl canavarlar var? Zombiler var mı yoksa tanıtım videosunda görünen varlıklar bir uzaylı mı? Ya da arabamız tek marka model mi? DLC olarak başka araçlar gelecek mi? Ve oyunda öldüğümüzde nereden, en baştan mı yoksa kayıtlı bölümden mi devam edeceğiz?.. Çok merak ediyorum.

Oyun sizin de ilginizi çektiyse, sizleri güncel tanıtım videosu ile baş başa bırakıyorum. Oyun çok yakında Steam, Epic Games ve PS5 platformunda satışa sunulacak.

Oyunun piyasaya çıkışı ileri bir tarihe, 2024 senesinin başına ertelendi ve tam bir tarih duyurulmadı. Sebep olarak ise oyuna yeni bir ekleme yapıldığı ve bunun biraz zaman alacağı belirtildi.

Oyunu şimdiden istek listenize eklemek isterseniz ihtiyacınız olan bağlantıları da video altında bulabilirsiniz.

İyi seyirler.

>> Steam’de Pacific Drive
>> Epic Games Store’da Pacific Drive
>> PS Store’da Pacific Drive

PC için minimum sistem gereksinimleri;

  • Windows 10 64 bit veya Windows 11,
  • İntel Core i5 8600 ve üstü,
  • 16 GB Ram bellek,
  • GTX 1060 6gb ekran kartı,
  • DirectX 11 veya üstü.

– Reklamlar –

adbanner