Sunucu ve Yapımcı Cansu Bizim Kimdir?

bizim cansu - Sunucu ve Yapımcı Cansu Bizim Kimdir?

Bir çoğumuz Fil tv ile tanıdı onu. Bazılarımız ise İzmir’in yerel kanalı Kanal 35’deki programlarından tanıyordu zaten.. Kanal 35’de 4 yıl boyunca yapmadığı iş kalmadı; spikerlik, seslendirme, reklam, metin yazarlığı, yapımcılık ve hatta kameramanlık. 2015 yılına geldiğimizde Oflaz medya grubuna ait Filbox platformuna transfer oldu.

cansu bizim2 - Sunucu ve Yapımcı Cansu Bizim Kimdir?

Fil tv ve tüm sinema tv kanallarında bir tek onu gördük. Bizlere en güncel sinema haberlerini paylaştı, röportajlar, sine dosyalar hazırladı, yarışmalar düzenleyip hediyeler dağıttı. Sanki platformdaki tüm işleri o yapıyor gibiydi hatta yayın akışını bile onun hazırladığını sananlar vardı..

Peki Cansu Bizim Kimdir? 

cansu bizim - Sunucu ve Yapımcı Cansu Bizim Kimdir?

Ailenin tek kızı olan Cansu Bizim, 14 Eylül tarihinde İstanbul‘da doğdu. Anne ve babası İzmir’li olan Cansu, 7 yaşında iken ailesi ile İzmir‘e döndü ve İzmir’de büyüyüp, eğitimini de İzmir’de tamamladı. Ege Üniversitesi Sosyoloji ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunu olan Cansu, İngilizce ve İspanyolca konuşabiliyor.

TV Kariyeri:

2011-2015 / KANAL 35: Reklam, Program seslendirme, Ara Haber ve Online Haber sunuculuğu, HobiFobi, Merhaba Hayat, Gameplay, Sinemaskop, Ritim, Escape, Dipnot, Direksiyon, Memleket Havası program yapım ve sunuculuğu.

2015-2018 / SİNEMA TV – FİL TV – FİLBOX: Reklam, Program seslendirme, Reklam oyunculuğu, Sinemaskop, Sinehaber, Sinebox, Sinevizyon program yapım ve sunuculuğu.

2020 / FOX TV: Fox TV’de Kısa Kısa isimli sinema programının yapım ve sunuculuğu.

Cansu Bizim Sosyal Medya Hesapları:
Twitter: @bizimcansu
İnstagram: @bizimcansu
Youtube Kanalı: @Sinemaskop

Cansu Bizim’in hazırladığı Sinemaskop Youtube kanalının sağlam arşivine kesinlikle göz atmalısınız.

İnşallah herhangi bir hatam olmamıştır diyerek, yazımı onun en sevdiğim Sinemaskop bölümlerinden biri ile bitiriyorum.

– Reklamlar –

adbanner