GreedFall 2 The Dying World, büyüleyici Uprooting Fragmanı ile merakla beklenen geri dönüşünü sahneye çıkarıyor. Kendinizi GreedFall dünyasına bırakın ve halkına uygulanan şiddete ve zulme katlanmış bir Teer Fradee yerlisi olarak oynayın.

Daha önce görmediğiniz birçok bölgeyi keşfetmek için Eski Kıta’ya ayak bastığınızda GreedFall 2’nin sunduğu geniş evreni keşfedin.

Hikaye, ilk oyundaki olaylardan ve De Sardet’in maceralarından üç yıl önce başlıyor.

Bu sefer adanızdan zorla koparılan ve kolonicilerin geldiği Gacane kıtasına götürülen bir Teer Fradee yerlisi olarak oynuyorsunuz. Savaşın harap ettiği, Malichor vebasının ve farklı grupların siyasi entrikalarının yaraladığı bu eski dünyada, özgürlüğünüzü yeniden kazanmanız ve kendi kaderinizin kontrolünü yeniden kazanmanız gerekiyor.

Eski kıtayı keşfederek GreedFall’ın eşsiz dünyasını yeniden deneyimleyin! Bridge Alliance’ın yıldızları şehri Olima’dan Uxantis kıyılarına kadar yeni manzaralarda seyahat edin ve bu antik toprakların sırlarını ortaya çıkarın. Bu ulusların kontrolünü paylaşan tüm gruplarla tanışın ve onların planlarının ve komplolarının hain sularında yol alın.

Kendi karakterinizi yaratın ve ekibinize katılacak müttefikler bulun. Görevlerinde onlara yardım edin, sırlarını ortaya çıkarın ve onları arkadaşlarınız, rakipleriniz ve hatta sevgiliniz yapın. Onları istediğiniz gibi donatabileceğiniz gibi savaşta da kontrol altına alabilirsiniz.

Her seçimin maceranızı etkilediği ve diplomasi, manipülasyon, sızma ve savaşın hedeflerinize ulaşmanız için uygun yollar olduğu, giderek daha derin bir RPG deneyimine kendinizi kaptırın.

GreedFall 2, henüz açıklanmayan bir tarihte PC ve Playstation için yayınlanacak.

https://store.steampowered.com/app/1997660/Greedfall_II_The_Dying_World/
https://store.playstation.com/tr-tr/concept/10010517
https://store.steampowered.com/app/606880/GreedFall/
https://www.playstation.com/tr-tr/games/greedfall/
https://www.xbox.com/tr-TR/games/store/greedfall/BWMH4RQ4Q06F
Haydi Paylaş!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir