Offroad Oyunu “Expeditions” Ön Siparişe Açıldı!

Mud Runner ve Snow Runner oyunları ile tanıdığımız Saber Interactive, en yeni offroad oyunu Expeditions’u ön sipariş ile satışa sundu. Steam’den 28 Dolar’a ön sipariş verebileceğiniz oyun, Epic Games üstünden 700 TL fiyat etiketi taşıyor. Expeditions, önceki oyunlara göre yük taşımaktan çok bir keşif oyunu olacak olsa da, yeni güncellemeler ile yavaş yavaş Mud Runner ve Snow Runner’a dönüşmesi pek sürpriz olmaz..

Expeditions: A MudRunner Game

Bilimsel keşif gezilerine çıkıp doğanın zorluklarına adapte ol ve keşfedilmemiş toprakların gizemlerini ortaya çıkar. Saklı hazineler ve unutulmuş harabelerle dolu yakıcı çöller, balta girmemiş ormanlar ve dik dağlar gibi çeşitli ortamlarda uçsuz bucaksız doğayı keşfet.
Zorlu yollarda tüm arazi şartlarına uygun çeşitli araçları kullanarak araştırma görevlerine öncülük et, gelişmiş teknolojiler ve yüksek teknolojili araçları kullanarak engelleri aş. Üssünü inşa et ve yönet, vahşi doğaya yenik düşmemek için araçlarını drone’lar ve tarayıcılar gibi olmazsa olmaz aletlerle donat. Arazi becerilerini geliştirmek için alanlarında çok başarılı uzmanlardan oluşan bir ekip kur ve keşif için yeni fırsatlar yarat.

  • MudRunner ve SnowRunner oyunlarını geliştiren ekibin sunduğu en gelişmiş fizik tabanlı arazi macerasına yepyeni bir soluk getiren bu deneyimi keşfet.
  • Keşif drone’uyla arazinin üzerinden uçarak seyahat güzergahını dikkatli bir şekilde planla, metal dedektörü ve kamera drone’uyla değerli ekipmanlar içeren zulaların konumlarını tespit et.
  • Aracındaki çapa atarak dik yokuşları aşmanı, yankı cihazını etkinleştirerek su derinliğini tespit etmeni sağlayan çeşitli yüksek teknolojili aletlerden faydalanarak zorlu arazilerde ilerle.
  • Araştırma yapıları inşa ederek ve keşif gezilerinde yeni beceriler ve olanakların önünü açmana yardımcı olacak uzmanları işe alarak kampını yönet.
https://store.epicgames.com/tr/p/expeditions-a-mudrunner-game-e6bda2
https://store.steampowered.com/app/2477340/Expeditions_A_MudRunner_Game/
https://store.focus-entmt.com/us/expeditions
Haydi Paylaş!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir