LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Tolga Arı Önderliğinde "Hezarfen" (Kısa Anime Film) - sinema

Tolga Arı önderliğinde, uluslararası bir ekip tarafından hayata geçirilen kısa animasyon ‘Hezarfen’, animasyon türünde kaliteli işler üretmekte sıkıntı yaşayan ülkemizi gururlandıran bir çalışma olarak tarihte yerini aldı.

Hezarfen Çelebi’nin 1632 yılında Galata Kulesi’nden yaptığı insanlığın ilk uçuş denemesini bambaşka bir açıdan, eğlenceli bir senaryoyla anlatan ‘Hezarfen’, yayınlandığı ilk 2 günde 35 bin kişi tarafından izlenerek büyük bir başarı elde etmişti.

‘Hezarfen’in ses tasarımı Ozan Kurtuluş’a, müzikleri ise Yannis Dumoutiers’e ait. Animasyon tarafında ise 5 kişinin imzası var: Tolga Arı, Romain Blanchet, Chung-Yu Huang, Rémy Hurlin ve Chao Ma.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 19 Ocak 2011 tarihinde yayımlanmıştır.


  marla 19 Ocak 2011, 22:34

  harikaymış, ilk defa izledim renkler görüntü kalitesi de çok güzel.

  Ülkü 16 Temmuz 2011, 16:01

  Merhabalar, Benim çizgi film ve anımasyon üzerine; çocukların sorunlarını çözmeye yardımcı ilgili uzman kadro ile ve Türkcell ile iş birliği yaparak Tolg Arı ve ya başka bir şirket ile çalışmak istiyorum.İlginizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler ederim. (Tolga Arı nın telefon numarası)

  admin 16 Temmuz 2011, 22:56

  @Ülkü; Merhaba, eğer isterseniz aşağıdaki mail adresine mail göndererek Tolga Arı ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

  tolgaari@live.com http://www.tolgaari.com/

  saftirikasit 23 Mayıs 2012, 13:06

  müzik olsun, mekanlar olsun, türkiye değilde arab beldeleri gibi sanki! Yapan kişi ecnebi olsa cahillik eseri türklerle arabları karıştırmış diycem ama bide türk önderliğinde yapılmış bu! allahallah! onun dışında animasyon kalitesi, görsel öğeler, hareketler felan mükemmel

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019