Türk Telekom Muud Müzik ile Müzik Dinle, Mp3 Satın Al

Türk Telekom Muud Müzik ile Müzik Dinle, Mp3 Satın Al

Ttnet’in özelleştirilmesinden sonraki yeniliklerden birisi Ttnet’in yasal müzik platformu kurması olmuştu. Ama her nedense aradan geçen onca zamana rağmen Ttnet Müzik bir türlü sevilemedi, popüler olamadı. Bunun başlıca nedeni Youtube, Spotify, Apple Music gibi online müzik dinleme sitelerinin varlığı olabilir veya başka bir sebebi var.

Tamam, belki eskisine göre abone sayısı, mp3 satın alan veya dinleyen sayısı kat kat fazladır ancak paralı mp3 almak, ücretsiz müzik dinlemek isteyenler için iyi bir seçenek midir? Yoksa kendisini dahada geliştirmesi mi gerekir?

Evet iyi bir seçenek olabilir fakat dünyaca ünlü rakipler karşısında sürekli geliştirilmesi, cazip fiyatlandırma uygulaması şart.

Güncelleme – Eylül 2017: Daha önce Ttnet Müzik olan servis, Türk Telekom Müzik ismini almıştı. Şimdi ise Muud ismini aldı. Yani yazımı yayınladığım 2008 yılından beri Türk Telekom müzik servisi bir türlü istediği başarıyı elde edemedi. Muud isminin iticiliğinden yola çıkarsak, tahminim 3-5 sene daha böyle devam edecekler.

Nasıl Üye Olunur? 

Türk Telekom abonesi olun yada olmayın, turktelekommuzik.com sitesinde sağ üstte yer alan Üye Ol butonu ile Türk Telekom Tek Şifre sistemine kayıt olabilir, sonrasında da müzik hizmetinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

https://teksifre.turktelekom.com.tr

Üyelik ücretsiz fakat üye girişi yapıldığında günlük müzik dinleme limiti 30 parça ile sınırlı. Üye girişi yapmazsanız her parçayı 30 saniye dinleyebiliyorsunuz.

Müzik Dinlemek Ücretli mi?

Ne yazık ki evet. O kadar güçlü rakibin arasında Muud Müzik’ten sınırsız faydalanmak için Premium paket satın almalısınız. Paket satın aldığınızda da her ay 250 parça indirebiliyorsunuz. (Keşke dinlemek tamamen ücretsiz, müzik satın almak ise daha uygun fiyatlı olsaydı.)

ÜCRETLENDİRME! 

Muud Premium, ilk 1 ay ücretsiz. Sonraki 6 ay 7.99 TL ve daha sonra ayda 13.99 TL

Nasıl Müzik Alınır? 

Web sürümünden yada mobil uygulamalardan giriş yaptıktan sonra paket satın alımı yaparak müzik alımını gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme seçenekleri arasında mobil ödeme ve kredi kartı ile ödeme mevcut.

https://www.muud.com.tr/#/ttnet_servisleri

MOBİL UYGULAMALAR!

Muud Müzik mobil uygulamalarını aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Google Play’de Muud!
Apple Appstore’da Muud!

Konuyla alakalı merak ettiğiniz sorular varsa çoğunun cevabını aşağıdaki sayfada bulabilirsiniz.

https://www.muud.com.tr/#/yardim

Yayımlandığı tarih: 5 Kasım 2008 Son Güncelleme: 28 Eylül 2017