LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Türk Telekom Muud Müzik ile Müzik Dinle, Mp3 Satın Al - internet-siteleri

Ttnet’in özelleştirilmesinden sonraki yeniliklerden birisi Ttnet’in yasal müzik platformu kurması olmuştu. Ama her nedense aradan geçen onca zamana rağmen Ttnet Müzik bir türlü sevilemedi, popüler olamadı. Bunun başlıca nedeni Youtube, Spotify, Apple Music gibi online müzik dinleme sitelerinin varlığı olabilir veya başka bir sebebi var.

Tamam, belki eskisine göre abone sayısı, mp3 satın alan veya dinleyen sayısı kat kat fazladır ancak paralı mp3 almak, ücretsiz müzik dinlemek isteyenler için iyi bir seçenek midir? Yoksa kendisini dahada geliştirmesi mi gerekir?

Evet iyi bir seçenek olabilir fakat dünyaca ünlü rakipler karşısında sürekli geliştirilmesi, cazip fiyatlandırma uygulaması şart.

Güncelleme: Yazımı yayınladığım 2008 yılından bu yana hem Ttnet ismi Türk Telekom’a dönüştürüldü, hemde dijital müzik piyasası çok fazla gelişti. Artık insanlar mp3 için parasına kıyıyor ve korsan yerine yasal bir şekilde mp3 satın alıyorlar.

Güncelleme – Eylül 2017: Daha önce Ttnet Müzik olan servis, Türk Telekom Müzik ismini almıştı. Şimdi ise Muud ismini aldı. Yani yazımı yayınladığım 2008 yılından beri Türk Telekom müzik servisi bir türlü istediği başarıyı elde edemedi. Muud isminin iticiliğinden yola çıkarsak, tahminim 3-5 sene daha böyle devam edecekler.

Nasıl Üye Olunur? 

Türk Telekom abonesi olun yada olmayın, turktelekommuzik.com sitesinde sağ üstte yer alan Üye Ol butonu ile Türk Telekom Tek Şifre sistemine kayıt olabilir, sonrasında da müzik hizmetinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

https://teksifre.turktelekom.com.tr

Üyelik ücretsiz fakat üye girişi yapıldığında günlük müzik dinleme limiti 30 parça ile sınırlı. Üye girişi yapmazsanız her parçayı 30 saniye dinleyebiliyorsunuz.

Müzik Dinlemek Ücretli mi?

Ne yazık ki evet. O kadar güçlü rakibin arasında Muud Müzik’ten sınırsız faydalanmak için Premium paket satın almalısınız. Paket satın aldığınızda da her ay 250 parça indirebiliyorsunuz. (Keşke dinlemek tamamen ücretsiz, müzik satın almak ise daha uygun fiyatlı olsaydı.)

ÜCRETLENDİRME! 

Muud Premium, ilk 1 ay ücretsiz. Sonraki 6 ay 4.99 TL ve daha sonra ayda 9.99 TL

Nasıl Müzik Alınır? 

Web sürümünden yada mobil uygulamalardan giriş yaptıktan sonra paket satın alımı yaparak müzik alımını gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme seçenekleri arasında mobil ödeme ve kredi kartı ile ödeme mevcut.

https://www.muud.com.tr/#/ttnet_servisleri

MOBİL UYGULAMALAR!

Muud Müzik mobil uygulamalarını aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Google Play’de Muud!
Apple Appstore’da Muud!

Konuyla alakalı merak ettiğiniz sorular varsa çoğunun cevabını aşağıdaki sayfada bulabilirsiniz.

https://www.muud.com.tr/#/yardim

Yayımlandığı tarih: 5 Kasım 2008 Son Güncelleme: 28 Eylül 2017

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 5 Kasım 2008 tarihinde yayımlanmıştır.


  ibrahim 27 Şubat 2009, 20:39

  isim ibrahim siziseviyorum ve sizin bana oy vermenizi istiyorum seçenek sizin siziçok sevdim

  sınan 24 Ağustos 2009, 15:20

  ttnet muzık keyfı muhtesem gercekten ınanılmaz fırsatlar sunuyo bızlere

  aslı 31 Ağustos 2009, 12:07

  Faithless, en iyi şarkılarını 2 disklik bir albümde topladı.”Insomnia”, “We Come 1”, “God Is A DJ”, “I Want More”, “Miss U Less See U More” gibi her biri dans müziği listelerinin zirvesine yerleşen şarkıların hepsi bu iki disklik çok özel koleksiyon “Faithless – Insomnia: The Best Of”da bir araya geldi.Bu süper albümü TTNet müzikten indirebilirsiniz.

  konuşkan 23 Eylül 2009, 18:29

  istediğim müziği çok rahat bi şekilde bulabildim bu portalda hemde güvenli ve yasal

  ılgıt 29 Eylül 2009, 12:28

  bu haberden sonra arkadaşımın ttnet müzik üyeliğinden siteyi inceledim hakketen çok süper ben de abone olucam

  Jimmy 26 Haziran 2018, 12:55

  Muud üzerinden telefona nasıl müzik indiriyoruz ?

  Lordiz 27 Haziran 2018, 00:51

  @Jimmy; Uygulamada dinlediğiniz parça tam ekran açık iken sağ alttaki 3 nokta menüsünden Satın Al butonuna dokunun. İndirme hakkınız yoksa Tekil Parça Satın Al diyerek mobil ödeme yada kredi kartı ile satın alımı tamamlayabilirsiniz.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019