Tüm Market Broşürleri, İndirim Katalogları Tek Bir Yerde!

Tüm Market Broşürleri, İndirim Katalogları Tek Bir Yerde!

Market alışverişlerinin olmazsa olmazı broşürler ve kataloglardır. Ben kendimi bildim bileli babamlar önce güncel broşürü, kataloğu alır, inceler, sonra alışverişlerini yaparlar. Nasıl internetten alışverişte kampanya haberleri mailimize, telefonumuza gelir, klasik alışverişte de gider broşür ve katalogları toplarız. Mecbursun, devir sürekli tasarruf devri! 

Ama tabi broşür ve katalogları iyi takip etmek lazım.. Her marketi, her mağazayı gezecek, güncel broşür ve katalogları edineceksiniz. Elinizdeki broşür güncel değilse bir işe yaramaz. Ayrıca o haftanın broşüründe de işinize gelen bir indirim yoksa boşuna o kadar yol tepmiş olursunuz.

Neyseki internet var! Artık broşür ve katalogları güncel olarak internetten takip edebiliyoruz.

Mesela Migros’un broşürleri her daim mobil uygulamasından yada web sitesinden temin edilebiliyor.

Benzer şekilde Carrefoursa’nın kataloglarını da mobil uygulamasından yada web sitesinden temin edebiliyorsunuz.

Ama her seferinde bunları tek tek buraları da tek tek ziyaret etmeniz gerekiyor. Düşünün bir sürü market ve mağaza var. Teknosa, Gratis, A101 vb.. Hangi biriyle uğraşacaksınız? Daha basit olsaydı iyi olmaz mıydı? Olurdu.

Ve birisi bunu akıl etti.

2000 yılından beri hizmet veren Akakce.com fiyat bilgilendirme sitesi, popüler tüm katalog ve broşürleri tek bir sayfa altına topladı.

Migros, Kipa, Carrefoursa, Metro, Gratis, Watsons, Rossman, Cosmetica, Şok, A101, Bim, Gürmar, MacroCenter, Özdilek, Koçtaş, Tekzen, Bauhaus, Decathlon, Teknosa, Beko, Arçelik, Vestel, Bosch, Siemens, Hotpoint, Arzum, Profilo, Tchibo ve daha fazlası.

Belki ben yeni görmüş olabilirim ama ya sizde daha önce görmediyseniz? Harika değil mi?

Hangisi ilginizi çekiyorsa bağlantısına tıklıyorsunuz, güncel indirimlere ulaşıyorsunuz. Mağaza mağaza gezmekten de kurtuluyorsunuz.

>> Akakce Broşür ve Katalog Ana Sayfası
>> Süper Marketler Kategorisi
>> Elektronik Ürünler Kategorisi
>> Kozmetik Kategorisi
>> Yapı Marketleri Kategorisi

Güncelleme: Akakce.com katalog ve broşürlerine şimdi Akakce Aktüel uygulamasından ulaşabilirsiniz.

>> Google Play’de Akakce Aktüel