LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Turksat Uydunet Kota Sorgulama - kota-sorgula

Uydunet Kablo TV hizmeti üzerinden sunulan internet hizmetidir. Yani tahmin ettiğiniz gibi internet bağlantısı uydu alıcınız üzerinden kurulmaz, kablo tv hattından fiber optik kablolardan gelir bu nedenle de uydunet kesintisiz internettir.. (İlerleyen zamanda uydu alıcımız üstünden hizmet alabilirsek o ayrı..)

Eğer bulunduğunuz semtte mahallede kablo tv hattı bulunmuyorsa Uydunet servisinden faydalanamazsınız.. Bu nedenle uydunet abonesi olmadan önce mahallenizde kablo tv hattının bulunup bulunmadığını araştırın.. Ayrıca Uydunet abonesi olmadan önce alacağınız Uydunet uyumlu modemin mutlaka Docsis 3.0 desteği olmasına dikkat edin. Docsis 3.0 desteği olmayan modemleri almayın.

Uydunet Hakkında sıkça sorulan sorulara bu sayfadan, uydunet müşteri hizmetleri telefon ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz..

Uydunet fiyat tarifelerine bu sayfadan, eğer Uydunet abonesiyseniz online işlemlere de bu sayfadan ulaşabilirsiniz.. Kotanızı Online İşlemler bağlantısından hesap bilginizle giriş yaparak kontrol edebilirsiniz..

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 2 Temmuz 2010 tarihinde yayımlanmıştır.


  Anonymous 21 Ağustos 2010, 19:22

  uydunet hakında konusacagımm.

  neden internet sinyalını canak anten frekansına bindirmiyorsunuz.. böylelikle insanlar canak antenden internek alırlar ve bilgisyara baglana bilir. daha kolay vir yontem degilmi..heryerde kablo netyok…ama herkeste çanak [email protected]..yorumları bekliyorumm merak ediyorumm.

  Admin 21 Ağustos 2010, 20:26

  Yorumunuzda bahsettiğiniz yöntem mantıklı ama kış dönemi bir yağmur yağdığında %20 lere inen veya kesilen sinyallerde nasıl internete gireceksiniz veya bunun çanak ayar kısmı var bunu kim halletcek uydunet bir nevi çanak antenci konumuna gelecek en ufak sinyal hatasında aboneler uydunetin başına ekşiyecek bu tür durumlardan ötürü uydunet kablolu hattan aktarılıyor muhtemelen merkez uydu sistemi ile aktarılıp sonra evlerinize kablolu hatlardan dağıtılıyor bu nedenlede pek sorun yaşamıyorsunuz :)

  orcullu 03 Kasım 2011, 00:46

  İnternete uydudan bağlanmak için sizin de uyduya veri yollayabilmeniz gerekli. Evlerdeki standart reciverlarla sadece veri aldığınızdan bu mümkün deil.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019