Turksat Uydunet Kota Sorgulama

Turksat Uydunet Kota Sorgulama - kota-sorgula

Uydunet Kablo TV hizmeti üzerinden sunulan internet hizmetidir. Yani tahmin ettiğiniz gibi internet bağlantısı uydu alıcınız üzerinden kurulmaz, kablo tv hattından fiber optik kablolardan gelir bu nedenle de uydunet kesintisiz internettir.. (İlerleyen zamanda uydu alıcımız üstünden hizmet alabilirsek o ayrı..)

Eğer bulunduğunuz semtte mahallede kablo tv hattı bulunmuyorsa Uydunet servisinden faydalanamazsınız.. Bu nedenle uydunet abonesi olmadan önce mahallenizde kablo tv hattının bulunup bulunmadığını araştırın.. Ayrıca Uydunet abonesi olmadan önce alacağınız Uydunet uyumlu modemin mutlaka Docsis 3.0 desteği olmasına dikkat edin. Docsis 3.0 desteği olmayan modemleri almayın.

Uydunet Hakkında sıkça sorulan sorulara bu sayfadan, uydunet müşteri hizmetleri telefon ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz..

Uydunet fiyat tarifelerine bu sayfadan, eğer Uydunet abonesiyseniz online işlemlere de bu sayfadan ulaşabilirsiniz.. Kotanızı Online İşlemler bağlantısından hesap bilginizle giriş yaparak kontrol edebilirsiniz..