Twilight Çakması “Biri Beni Isırdı”

Twilight Çakması "Biri Beni Isırdı"

“Biri Beni Isırdı” sinema dünyasında rekorlara imza atan ve milyonlarca fanı bulunan “Alacakaranlık” serisini tiye alan bir film. Her ne kadar “Alacakaranlık” hayranları bu filmi sevmeseler ve ön yargıyla yaklaşsalarda daha önce buna benzer örnekler gördüğümüz ve örneklerin başarılı oldukları ortada..

Örneğin bir “Scream” çakması olan “Scary Movie” serileri ile hep başarı elde etti. Zaten bu filmin yapımcılarıda “Korkunç bir film” serisi yapımcılarının ta kendisi. Biri beni ısırdı espirileri, konusu ve karakterleriyle başarıyı hak eden bir film…

Filmi henüz izlememiş olanlar filmin fragmanını aşağıda bulabilirler.

Konusu: Becca iki erkek arasında kararsız kalmıştır; gizemli, karamsar ve soluk benizli çocuk ile dayanıklı, sevimli ve ona “küçük gay kardeşi”ni hatırlatan çocuk arasında. İkisi arasında bir karar vermek için bir aile yemeğini sağ salim atlatmalıdır. İçinde bulunduğu romantik karmaşalar yeterli değilmiş gibi, bir yandan da kendisine küçük bir bebekmiş gibi davranan babasıyla da baş etmelidir.

Filmde Edward rolünde “Matt Lanter” Bella (Becca) rolünde “Jenn Proske” ve Jacop (Jack) rolünde de “Charlie Weber” oynuyor..

Twilight Çakması "Biri Beni Isırdı"

Twilight Çakması "Biri Beni Isırdı"