Gelmiş Geçmiş En İyi Counter Strike Uyarlaması “Brutal Strike”

Gelmiş Geçmiş En İyi Counter Strike Uyarlaması "Brutal Strike"

Sağlam bir Half Life – CS hayranı ve oyuncusu olarak uzun zamandır bunu bekliyor, araştırıyordum. Her bulduğum CS uyarlamasında bir süre sonra hayal kırıklığı yaşıyordum ama bu sefer aradığımı buldum ve bu harika uyarlamayı sizlerle de paylaşmak istiyorum.. Oyunumuzun adı Brutal Strike. Oyun hem online, hem offline oynanabiliyor. Ayrıca oyunun PC ve Web sürümleri de bulunuyor ve oyun tamamen ücretsiz!

>> Botlarla Oynanabilen Mobil Savaş – Aksiyon Oyunları

Counter Strike ve Daha Fazlası “Brutal Strike’da”!

CS 1.6’yı düşünün ve birde Brutal Strike’ı indirip oynayın. Oyunu hem en iyi CS uyarlaması olacak şekilde geliştirmişler hem de üstüne ekleyerek devam etmişler! Mesela oyunda CS’de olan çoğu mod var ve birde bunların üstüne Zombi modu, Battle Royale modu, Secure Area F2, Rainbow Realism Mode, Six Night Ops, Siege Warfare, Scavenger gibi modları oynayabiliyorsunuz!

Oyunu gerçek kişilerle de oynayabiliyorsunuz, botlarla da oynayabiliyorsunuz!

Oyun kurucu oldunuz, admin ayarlarındaki detaylar sizi şaşkına çevirecek! Sanki bir pc oyunu gibi detaylı ve buna rağmen mobil kontrolleri çok başarılı.

Diyelim ki sanal tuş dizimini beğenmediniz? İstediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz.

Diyelim ki oynaya oynaya haritalardan sıkıldınız? Sıkılmayacaksınız çünkü arama fonksiyonu sayesinde mevcutta geliştirilmiş çoğu CS haritasını indirip mobil cihazınızda oynayabiliyorsunuz. Mesela denemelerimde Half Life’ın Crossfire haritasını, CS’nin popüler Assault, Dust 2 haritalarını bulup, indirip, botlarla oynayabildim.

Bunun yanında oyundaki silahlarınıza skinler kaplayabiliyorsunuz.

Karakterleri, oyuncu takımları değiştirebiliyorsunuz.

Ve tabi dediğim gibi, oyunu mobil cihazınızda oynar severseniz, ücretsiz olarak PC’nize indirip yada web tarayıcınızda açıp oynayabiliyorsunuz.

Oyunun indirme bağlantılarını hemen aşağıda bulabilir, oyundan ekran görüntüleri ile oynanış videolarını da oyunun web sitesi üstünden görüntüleyebilirsiniz.

>> Google Play’de Brutal Strike
>> Brutal Strike Güncel Apk
>> Brutal Strike PC Sürümü
>> Brutal Strike Web Sürümü
>> Brutal Strike Web Sitesi