Türk Telekom’dan Harcadıkça Kazandıran Ön Ödemeli Kart “POKUS”

Türk Telekom'dan Harcadıkça Kazandıran Ön Ödemeli Kart “POKUS”

Genellikle gençlere ve internetten alışveriş yapmayı sevenlere hitap eden, düzenlediği kampanyalar ile kullanıcısına büyük kazançlar sağlayan ön ödemeli alışveriş kartlarına bir yenisi daha eklendi. Adı Pokus olan kart, Türk Telekom grubuna bağlı “TT Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri AŞ.” tarafından sağlanıyor ve bu kartı kullanarak işlem yapanlar kampanyalar kapsamında bedava internet gibi ödüller kazanıyorlar. Pokus kart, Vodafone’un VodafonePay, Turkcell’in Paycell kartlarına alternatif bir seçenek olarak geliyor.

Pokus Kart! İyi Midir? Cazip Midir?

Diğer bir çok ön ödemeli alışveriş kartına sahip ve aktif olarak kullanan birisi olarak Pokus için şunu söyleyebilirim; Pokus, bir Paycell kart kadar başarılı ve cazip.

Ön ödemeli kartlarda alternatif demek, daha fazla rekabet demek, daha fazla kazanç demek. Bu yüzden Pokus kartın gelişini olumlu bir haber olarak yorumluyorum ve bu haberi sizlerle de paylaşmaktan keyif duyuyorum.

Pokus kart ile ilgileniyorsanız; aşağıdaki bağlantılardan mobil uygulamasını indirebilir, ücretsiz hesabınızı oluşturup, anında sanal kart oluşturabilir ya da 10 TL karşılığında fiziksel kartınızı adresinize isteyebilirsiniz.

>> Google Play’de Pokus

>> Apple Store’da Pokus

Güncelleme: Pokus uygulaması üstünden artık sanal kart oluşturabiliyorsunuz.

Pokus kart güncel kampanyalarına mobil uygulaması üzerinden ya da aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilir,

https://pokus.com.tr/tum-kampanyalar

Pokus kartta limitler ve ücretleri merak ediyorsanız, hemen aşağıdaki bağlantıdan tüm ücret listesine ve limitlere ulaşabilir,

https://pokus.com.tr/limitler-ve-ucretler

Pokus hakkında sık sorulan sorulara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilir;

https://pokus.com.tr/sss-genel-bilgiler

Ve gerçekten faydalı ve kullanıcı ayırmayan alternatif kartlar arıyorsanız aşağıdaki yazılarıma göz atabilirsiniz.

>> Ön Ödemeli Kart VodafonePay
>> Ön Ödemeli Kart Paycell
>> Ön Ödemeli Kart Tosla
>> Ön Ödemeli Kart İninal
>> Ön Ödemeli Kart MoneyPay
>> Ön Ödemeli Kart Bonus Piu

Türk Telekom Pokus kartın güncellemelerini takip edecek ve yenilikleri bu başlık altında paylaşmaya çalışacağım. Takipte kalın!