Ücretsiz Sanal Büyüteç (Ekran Büyüteci) İndir

Ücretsiz Sanal Büyüteç (Ekran Büyüteci) İndir

Windows’a hainlik etmeyelim her Windows’da bulunan büyütecin nerede olduğunu belirtelim.. Başlat > Tüm Programlar > Donatılar > Erişilebilirlik > Büyüteç yolunu izlediğinizde uygulama ekranın üst kısmında açılacak (windows 7’de ekranı zoom’luyor) siz mouse’u nereye götürürseniz orası büyüteç kısmına görünecek… Bu uygulamayı pek çok windows kullanıcısı bilmiyor ama göz sorunları için bence çok faydalı ve yararlı bir program ufak karınca duası şeklindeki yazılarda rahatlıkla kullanabilirsiniz :))

Güncelleme: Windows 10’da büyütece; Arama kutusuna Büyüteç yazarak basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ancak kullanımı biraz karışık! Yazımda paylaştığım büyüteç ise ne yazık ki Windows 8 ve Windows 10’da çalışmıyor.

Gelelim benim paylaşacağım büyütece… Bu biraz daha eğlence amaçlı ama sonuçta büyüteç. Uygulamayı indirip kuruyorsunuz masa üstündeki ikon ile başlatıyorsunuz kocaman bir büyüteç ekrana geliyor.. Mouse ile tutup zoom yapmak istediğiniz yere götürüyorsunuz ve uygulamayı kapatmak için ise tutacağında sağ tuş yapıp “Close Magnifity Glass” komutunu seçiyorsunuz…

>> Ekran Büyüteci Uygulaması İndir

(Alternatif Link)

Bağlantıda sorun olursa yorum yazmanız yeterli..

Ücretsiz Sanal Büyüteç (Ekran Büyüteci) İndir