LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Ücretsiz Sanal Büyüteç (Ekran Büyüteci) İndir - download-yazilari

Windows’a hainlik etmeyelim her Windows’da bulunan büyütecin nerede olduğunu belirtelim.. Başlat > Tüm Programlar > Donatılar > Erişilebilirlik > Büyüteç yolunu izlediğinizde uygulama ekranın üst kısmında açılacak (windows 7’de ekranı zoom’luyor) siz mouse’u nereye götürürseniz orası büyüteç kısmına görünecek… Bu uygulamayı pek çok windows kullanıcısı bilmiyor ama göz sorunları için bence çok faydalı ve yararlı bir program ufak karınca duası şeklindeki yazılarda rahatlıkla kullanabilirsiniz :))

Güncelleme: Windows 10’da büyütece; Arama kutusuna Büyüteç yazarak basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ancak kullanımı biraz karışık! Yazımda paylaştığım büyüteç ise ne yazık ki Windows 8 ve Windows 10’da çalışmıyor.

Gelelim benim paylaşacağım büyütece… Bu biraz daha eğlence amaçlı ama sonuçta büyüteç. Uygulamayı indirip kuruyorsunuz masa üstündeki ikon ile başlatıyorsunuz kocaman bir büyüteç ekrana geliyor.. Mouse ile tutup zoom yapmak istediğiniz yere götürüyorsunuz ve uygulamayı kapatmak için ise tutacağında sağ tuş yapıp “Close Magnifity Glass” komutunu seçiyorsunuz…

>> Ekran Büyüteci Uygulaması İndir

(Alternatif Link)

Bağlantıda sorun olursa yorum yazmanız yeterli..

Ücretsiz Sanal Büyüteç (Ekran Büyüteci) İndir - download-yazilari

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 23 Nisan 2009 tarihinde yayımlanmıştır.


  efe 13 Mayıs 2016, 21:29

  büyüteç istiyom

  tino 20 Mayıs 2016, 13:33

  büyülteç istiyorum

  tino 22 Mayıs 2016, 09:06

  büyüteç işime yarayacak

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019