LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Wonder Woman Gal Gadot, Asus Reklam Filminde - packshot-reklamlar

ASUS, 2018 Taipei Computex fuarında yeni seri dizüstü bilgisayarlarını ve hepsi bir arada PC’lerini Gal Gadot ile tanıtıyor. Gal Gadot ile işbirliği yapan ASUS’un amacı; dünyanın dört bir yanından insanlara herkesin teknolojiyi yaratıcı olarak kullanabileceği konusunda ilham vermek. Ve bence Gal Gadot harika bir seçim. 

Taipei Computex fuarı 5 Haziran ve 9 Haziran tarihleri arasında Tayvan’da düzenleniyor. Ve muhtemelen çoğunuzda biliyorsunuz ki Asus bir Tayvan markası.. Tayvan’dan çıkmış büyük bir markanın abuk subuk isimler yerine güçlü kadın portresi çizen Wonder Woman Gal Gadot’u seçmesi, mükemmel bir tercih. Tabi bu anlaşmanın kapsamı, kaç sene devam edeceği, daha kaç reklam filmi olacağı vb. şeylerde önemli.

Zamanında Megan Fox’da, Acer reklamlarında oynamış ve epey ses getirmişti. Sonrasında Acer markası kabuğuna çekildi, diğer markaların arkasında kaldı.

Gal Gadot ve Asus’un şimdilik bir adet reklam filmi var. Televizyonlarda görür müyüz bilemiyorum ancak eğer tv reklamı olarak da döndürülürse Asus’un satışlarına epey olumlu etki yapacağını, Gal Gadot’un erkek hayranlarının Asus marka ürünlere daha çok ilgi göstereceğini ve güçlü kadınların da aynı şekilde Asus markasına daha fazla sempati duyacağını düşünüyorum.

Reklam filmi hakkında siz ne düşünüyorsunuz bilemiyorum ama ben bu kadını seviyorum. İlk iki izleyişimde Gal Gadot’a, sonraki izleyişimde ise Asus Zenbook Pro bilgisayara ancak odaklanabildim.

İyi seyirler.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 5 Haziran 2018 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019