Bkm Express “Hayat Beklemez Reklamı”

Bkm Express "Hayat Beklemez Reklamı"

Bir zamanlar Türk televizyonlarının en eğlenceli dizilerinden birisi olan ve sonradan zorunlu final yapan “Yalan Dünya” dizisi ekibi, Bkm Express reklamında karşımıza çıktı. Tabiki dizinin tüm oyuncuları yok, ancak reklamın tutması halinde yeni çekilecek Bkm Express reklamlarında diğer oyuncuları da görme ihtimalimiz var.

Reklamı izlediğinizde Yalan Dünya’yı tekrar izlemiş gibi olacaksınız, çünkü senaryo Gülse Birsel’de, baş rolde de kendisi var. Yanında kocası rolünde Bartu Küçükçağlayan var. (Ama kafasında saçları yok. Dizide iken nazar mı değdirdiler ne yaptılar birden kel kaldı..)

Reklamın sunuş kısmında Ömür Arpacı’yı görüyoruz. Karizmayı baya düzeltmiş. Laz tiplemesinden tamamen çıkmış. (Yanlış anlaşılmasın karadenizlileri çok severim ailemde de karadenizlilik var) Diğer tarafta Gülse Birsel’in rakip komşusu rolünde de Yalan Dünya’nın Zerrin’i, Derya Karadaş yer alıyor. Bildiğiniz Zerrin ama sanki biraz doğulu.

Gülse Birsel’in oyunculuğu hep aynı, bu bir gerçek ama yinede idare ediyor. En azından senaryo yazımında kalemi kuvvetli. Bence reklam başarılı olmuş. Ki zaten 12 günde 1 milyon 260 bin izlenmiş.. Bakalım devamı gelecek mi? Reklamı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.