Video Sitelerindeki Videoları Mp3’e Çevirme

Video Sitelerindeki Videoları Mp3'e Çevirme

Vidtomp3 sitesi YouTube, Dailymotion, Metacafe, Veoh, Myspace, Vimeo ve daha bir çok sitedeki videoyu mp3 formatında dönüştürüp indirmenizi sağlayan bir site. Aslında bu yöntemler ile indirdiğiniz mp3’ler hem kalitesiz oluyor hemde videodan dönüştürdüğünüz için, içerisinde garip sesler, konuşmalar olabiliyor. Fakat bazı durumlarda bu yöntemi kullanmak zorunda kalabiliyorsunuz.

Örneğin, Youtube’da komik ve eğlenceli bir hayvan sesini  çocuğunuz sevdiği için yada telefonunuza zil sesi yapmak için indirmeniz gerekiyor. Mecburen aşağıda paylaştığım siteyi kullanıyor ve mp3 olarak indirdiğiniz sesi kullanabiliyorsunuz. Bunun haricinde kaliteli müzik keyfi istiyorsanız yasal bir şekilde Apple Music, Spotify, Soundcloud vd. seçenekleri kullanmanızı öneriyorum.

Bahsi geçen site:

http://www.vidtomp3.com/

Alternatifleri:

http://www.flvto.biz/tr/ 
http://www.catchvideo.net

Ayrıca Firefox, Chrome ve Opera tarayıcılarının uygulama mağazalarından da benzer uygulamalar bulup tarayıcınıza kurabilirsiniz. Bu sayede daha az uğraşmış olursunuz. Paylaştığım siteler bir süre sonra kapanabilir veya sorunlar olabilir. Bu durumda lütfen bu yazı altından uyarın ki yazıda düzenleme yapabilelim..

Güncelleme 26 Mart 2019