LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Video Sitelerindeki Videoları Mp3'e Çevirme - internet-siteleri

Vidtomp3 sitesi YouTube, Dailymotion, Metacafe, Veoh, Myspace, Vimeo ve daha bir çok sitedeki videoyu mp3 formatında dönüştürüp indirmenizi sağlayan bir site. Aslında bu yöntemler ile indirdiğiniz mp3’ler hem kalitesiz oluyor hemde videodan dönüştürdüğünüz için, içerisinde garip sesler, konuşmalar olabiliyor. Fakat bazı durumlarda bu yöntemi kullanmak zorunda kalabiliyorsunuz.

Örneğin, Youtube’da komik ve eğlenceli bir hayvan sesini  çocuğunuz sevdiği için yada telefonunuza zil sesi yapmak için indirmeniz gerekiyor. Mecburen aşağıda paylaştığım siteyi kullanıyor ve mp3 olarak indirdiğiniz sesi kullanabiliyorsunuz. Bunun haricinde kaliteli müzik keyfi istiyorsanız yasal bir şekilde Apple Music, Spotify, Soundcloud vd. seçenekleri kullanmanızı öneriyorum.

Bahsi geçen site:

http://www.vidtomp3.com/

Alternatifleri:

https://youzik.com/
http://www.flvto.biz/tr/ 
http://www.catchvideo.net

Ayrıca Firefox, Chrome ve Opera tarayıcılarının uygulama mağazalarından da benzer uygulamalar bulup tarayıcınıza kurabilirsiniz. Bu sayede daha az uğraşmış olursunuz. Paylaştığım siteler bir süre sonra kapanabilir veya sorunlar olabilir. Bu durumda lütfen bu yazı altından uyarın ki yazıda düzenleme yapabilelim..

Güncelleme 26 Mart 2019

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 7 Mart 2009 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019