LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Windows XP için Ücretsiz Temalar - windows-destek

Öncelikle temaların bilgisayarınızda çalışması için windows xp kullanıyor olmanız gerekiyor yani vistada, Windows 7’de çalışmazlar, ayrıca bazı bilgisayarlarda olan bazılarında olmayan UX-theme patcher sisteminizde yoksa temalar görünür ancak çalışmazlar. Bu sebeple bahsi geçen yamayı bulup sisteme kurmanız ve bilgisayarı yeniden başlatıp sonra temaları yüklemeniz gerekebilir.

Güncelleme: Ne yazık ki artık Windows XP için destek verilmiyor. Ben vermiyor değilim, Microsoft vermiyor. Bu sebeple temaların çalışmasında da belki sorunlar olabilir.

Kurulum Nasıl?

Sitedeki temalardan bakıyorsunuz, beğendiğinizi bilgisayara indirip zip’den çıkartıyorsunuz, bazılarında sadece klasör, bazılarında klasör artı theme dosyası çıkıyor…

Her iki duruma göre ayrı işlem yapıyorsunuz, sadece klasör var ise klasörü kopyalayıp Bilgisayarım > Yerel Disk C > Windows > Resources > Themes klasörü içine atıyorsunuz.. Eğer bir klasör ve bir theme dosyası varsa her ikisini de aynı Themes klasörüne attıktan sonra themes uzantılı dosyaya tıklıyorsunuz ve ardından masaüstü ayar penceresi gelince buradan görünüm sekmesine oradan pencereler ve düğmelere geçip temayı seçip uygula diyorsunuz..

>> Tema sitesine git

Sitede 29 dan fazla sayfa var, açılan sayfada en altta rakamlardan sayfaları gezip temalara bakabilirsiniz, temaları indirmek için 2 aşamalı bağlantı var, önce tema sayfasında önizleme altındaki download linkine basıyorsunuz, ardından açılan sayfadanda Click here to download linkine tıklayarak zipli dosyayı indiriyorsunuz.. Zipli dosyaları açmak için winrar programı sisteminizde kurulu olmalı, winrar olmayanlar googledan winrar aratarak bulabilirler..

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 2 Mart 2009 tarihinde yayımlanmıştır.


  admin 14 Mayıs 2013, 18:30

  @smoosh; Yüklediğiniz temada sorun olabilir veya yama dosyasını kurmamış olabilirsiniz. Yazıyı yayınladığım tarih Mart 2009'da 2 adet XP'li bilgisayarım vardı ama artık Win8 kullanıyorum yani deneme yapıp yardımcı olma şansım yok. İnşallah sorunu kendiliğinizden çözebilirsiniz.

  smoosh 15 Mayıs 2013, 12:55

  tsk kardesım

  screams 02 Temmuz 2013, 00:00

  Çok teşekkürler. hiç kasmıyor ve pcm nedense hızlandı gibi ironman i öneririö

  aso1299tr 16 Nisan 2016, 08:26

  AAABİİ Vallaha süperr çok çok çok çok teşekkür ederim

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019