Şu anda Görüntülemektesiniz;  Google+’da Popüler ve Önerilen Yayınları Kapatma
Tarih: 
Google Özel Arama Yükleniyor..
YukarıYazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Google+'da Popüler ve Önerilen Yayınları Kapatma

Bir Facebook değil ama hızla gelişiyor, yenileniyor, özellikler ekleniyor ve Facebook'a hızla yaklaşıyor. Tabiki de Google+'dan bahsediyorum. Pek çoğumuz ona henüz alışamadık, yeni üyelik açıp öylece bıraktık yada daha hiç üye olmadık ama inanın Google+ sessiz sedasız iyi yolda ilerliyor. Ve tabi yavaş yavaş onu kullanmaya kendimizi de alıştırmamız gerekiyor. Bu yazımda Google+ yayınlar sayfasında görünen tanımadığımız kişilere ait popüler yada önerilen yayınları duvarımızdan kaldırmayı kısaca anlatıcam.

Google+'da Popüler ve Önerilen Yayınları Kapatma

Aslında bilenler için hiç zor birşey değil ama çok fazla Google+ kurcalamayanlar için Google+'dan soğumaya neden olabilen bu özellik çok kolay bir şekilde kapatılabiliyor ve bu sayede istemediğiniz içerikler ekranınızda yer işgal etmiyor.

Google hesabınızla oturum açarak Google+ Ben sayfasına gidin. 

Sol menüden Keşfedin butonuna tıklayın ve açılan sayfada sağ üstteki seviye çubuğunu kullanarak Google+ ekranınızda çıkacak Popüler ve Önerilen yayınların varlığını yada yokluğunu ayarlayın. (Keşfedin butonu sol en alttaki Diğer bağlantısı içinde gizli olabilir.)

Google+'da Popüler ve Önerilen Yayınları Kapatma

(Popüler ve Önerilen Yayınları kapamak için çubuğu en başa çekeceksiniz. Açmak için ve seviyesini arttırmak için en sağa doğru çekeceksiniz. Ayarlar hemen aktif olmuyor ama daha sonraki paylaşımlarda Popüler ve Önerilen içerikler Google+ ekranınızda görünmüyor.)

Google+'da Popüler ve Önerilen Yayınları Kapatma

facebook share twittershare

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2016