Şu anda Görüntülemektesiniz;  Samsung Wifi Fotoğraf Makineleri İçin İ-Studio ve Pc Backup Yazılımları
Tarih: 
Google Özel Arama Yükleniyor..
YukarıYazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Samsung Wifi Fotoğraf Makineleri İçin İ-Studio ve Pc Backup Yazılımları

Eğer ki bu listede sıralanan wifi özellikli Samsung fotoğraf makinelerinden birine sahip iseniz birazdan paylaşacağım iki yazılımı kesinlikle bilgisayarınıza kurmalısınız. Her iki yazılım normal şartlarda makinenizi usb kablo aracılığı ile bilgisayara bağladığınızda indirilebiliyor yada makinenizin kutusundaki cd'de bu yazılımları bulma şansınız var fakat adı yazılımları doğrudan internet üstünden aradığınızda bulmak baya zor.

Bende bu nedenle her ihtimale karşı hem İntelli Studio yazılımını hemde PC Auto Backup yazılımını (son sürüm 25.10.2012 tarihli 3.1.33.1) sizlerle paylaşıyorum. Cd'yi bulamazsanız, bulunduğunuz yerde internet bağlantısı olmazsa aşağıdaki bağlantıdan indireceğiniz yazılımları usb belleğe atarak gittiğiniz heryere götürebilir, istediğiniz bilgisayara kurabilirsiniz.

İ-Studio ve Pc Backup İndir

(Depositfiles.com Sitesinden Dosya İndirme)

İntelli Studio: İngilizce dilinde bir yazılım ve fotoğraflar ile videoları düzenlemenize, usb kablo bağlantısı aracılığıyla dosyaları aktarmanıza, makinenizin yazılımını yükseltmenize imkan sağlıyor. (Örneğin Wb150f için yeni sürüm yazılım buldu fakat yeni yazılımda Türkçe dili bulunmadığı için güncelleme yapmadım.)

Pc Backup Auto: Bu yazılımda ingilizce dilinde ve sadece wifi ağı üstünden makinenizdeki resimleri, videoları aylara göre klasörlerleyip bilgisayara aktarmanızı (toplu yedekleme) sağlıyor. Bu özelliği kullanabilmek için wifi ağına ihtiyacınız var ve fotoğraf makinesi wifi menüsünden Otomatik Yedekleme özelliğini kullanmanız gerekiyor. Diyelim cihazda 100 resim 5 video varsa hepsini oluşturuldukları tarihe göre klasörleyip kurulum sırasında belirlediğiniz klasöre kopyalıyor. 

– Yazılımların kurulumuna dair hazırlanmış videoyu bu bağlantıdan izleyebilirsiniz. 

– Makinenizi Akıllı telefonlar ile kullanmanızı sağlayacak MobileLink ve Remote Viewfinder uygulamalarını ise aşağıdaki bağlantılardan telefonunuza kurabilirsiniz.

MobileLink Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsungimaging.filesharing

Remote Viewfinder Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.app

MobileLink Appstore: https://itunes.apple.com/tr/app/mobilelink/id505414479?mt=8

Remote Viewfinder Appstore: https://itunes.apple.com/tr/app/remote-viewfinder/id507930776?mt=8

facebook share twittershare

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2016