A101’den Harcadıkça Kazandıran Ön Ödemeli Kart “HADİ”

A101'den Harcadıkça Kazandıran Ön Ödemeli Kart "HADİ"

Şimdiye kadar bir sürü ön ödemeli kart tanıttım ve her yeni kartı özellikle ilk çıktıklarında yoğun şekilde kullanmaya çalıştım. Çünkü bu kartlar için ilk tanıtım dönemi çok önemlidir ve kullanıcı sayısını hızla arttırmak için yoğun kampanya bombardımanı yapmaları gerekir.

Mesela Paycell! İlk dönemlerinde harika kampanyalar yaptı çok güzel para kazandırdı. Ondan önce Tosla vardı, Paycell’in yerini ise Nays kart aldı. Bir sonraki kart hangisi olacak derseniz, benim bir tahminim var;

Ön Ödemeli Hadi Kart!

Hadi kart, A101 markete bağlı yeni bir kart. Yani A101’in dahil olduğu gruba ait bir kart. Yakın gelecekte hem A101 indimleri için, hemde (Eve, English Home vb.) anlaşmalı işletmelerden iadeler kazanmak için kullanabileceğimiz bir ön ödemeli temassız kart.

Ayrıca bu kart her yerde geçen bir kart.

Kart ücreti 5 tl. Bu 5 tl’yi ilk para yüklemenizde size geri veriyorlar. Ayrıca kartınıza ilk 100 tl yüklemenizde de 10 tl hediye ediyorlar.

Öncesinde 500 tl yükle 50 tl kazan gibi kampanyalar yaptılar ve muhtemelen tekrar yapacaklar. Bunun içinde her ihtimale karşı bu kartı da alıp kenara koymakta yarar var!

Hadi Kartı Nereden Temin Ediyoruz? 

Elimizde iki seçenek var; ya Hadi utgulamasını indirip bir sanal Hadi kart oluşturuyoruz ya da en yakın A101’e gidip kasada 5 tl ödeyerek isimsiz temassız Hadi kartımıza sahip oluyoruz.

Güncel Hadi Kart Kampanyaları!

Hadi kart, şuan hem karta özel hem de A101’e özel kampanyalar düzenliyor.

Mesele bu aralar Hadi kartı A101’de kullanırsak %3 para iadesi alıyoruz. Ayrıca Hadi Gold üyesiysek sebze meyve kategorisi alışverişlerinden de %10 iade alıyoruz.

Tabi bu kampanyalar dönem dönem değişiyor. Bu nedenle tıpkı Nays, Paycell, İninal ve diğerlerinde yaptığımız gibi ön ödemeli kartımızın mobil uygulamasında yer alan kampanyalar bölümünü iyi takip etmemiz gerekiyor.

Hadi kart mobil uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan indirebilir, hemen bir sanal kart oluşturarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

>> Google Play’de Hadi Kart
>> Apple Store’da Hadi Kart

Dipnotlar;

• Kartı ilk defa kullanırken şifre girmelisiniz. Sonrasında temassız özelliği aktif olacak.
• Karta 100 tl yükleme yaptığınızda 10 tl kazanıyorsunuz fakat banka transferi için belli bir havale / eft ücreti ödemeniz gerekiyor.
• A101 alışverişlerinde %3 iade kazanmak için Hadi Gold üye olmanız gerekiyor. Hadi Gold üyeliği için ise ilk 3 ay 0 tl, sonraki aylarda 5 tl ödemeniz gerekiyor.
• Hadi kart şuan çok fazla kampanya sunmuyor fakat birkaç ay içinde tüm a101 müşterilerinin %10’una ulaşsalar harika kampanyalar sunabileceklerini düşünüyorum.
• Hadi kart hizmet ücretleri ve Tompay ödeme hizmetleri iletişim bilgilerine hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

A101'den Harcadıkça Kazandıran Ön Ödemeli Kart "HADİ"

Telefon: 08503993636
Eposta: info@tompay.com.tr
Adres: Burhaniye Mah. Nagehan Sok. B Blok No:4B İç Kapı No:1 Üsküdar/İstanbul