Akbank’dan İninal Alternatifi “Tosla Kart” – Tosla Kart Nereden Alınır?

Akbank'dan İninal Alternatifi "Tosla Kart" - Tosla Kart Nereden Alınır?

Akbank tarafından kurulan Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri AŞ, geliştirdiği yenilikçi Tosla uygulaması ile, gençleri finansal ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri yeni nesil bir platformla tanıştırıyor. İninal benzeri bu hizmette gençler, sosyalleşerek günlük bankacılık işlemlerini yaparken, banka hesabı mecburiyeti yada banka aidatı gibi engellere takılmıyor, Tosla uygulamasını indirip, kolayca Tosla’maya başlıyorlar.

Güncel Haber; Tosla Karta Aylık Üyelik Ücreti Geliyor!

Uzun zamandır ücret ödemeden kullandığımız Tosla karta üyelik ücreti geliyor. Her ay 1 tl ücret ödeneceği belirtilen Tosla kartın, bu gelişmeden sonra diğer rakiplerinin gerisine düşeceğini tahmin ediyorum.

Limitler ve ücretlendirme bilgisi için bu sayfaya bakabilirsiniz.

>> Tosla Hesabı Nasıl Kapatılır?

Tosla’manın Güzellikleri!

 • Tosla bakiyenize Akbank ATM’lerinden, herhangi bir banka hesabından veya herhangi bir banka kartından ücretsiz olarak para yatırabilir ve dilediğiniz zaman dilediğiniz Akbank ATM’lerinden ücretsiz nakit çekim sağlayabilirsiniz.
 • Para Gönder: Tosla uygulamasına gir, Tosla butonuna tıkla. Para göndermek istediğin arkadaşını seç, ne kadar göndermek istediğini gir ve tosla!
 • Para iste: Tosla butonuna tıklamıştın ya, şimdi İste! Para isteyeceğin arkadaşını seç, ne kadar istediğini gir, arkadaşın hemen toslasın!
 • Tosla kullanıcıları mevcut bakiyeleri ile kendi aralarında 7/24 ücretsiz para transferinin yanı sıra, uygulama içindeki anlaşmalı üye işyerlerinden oyun pini başta olmak üzere dijital ürünleri satın alabiliyor veya Tosla temassız kartları ile diledikleri online/offline mağazadan alışveriş yapabiliyor.
 • Oyun PIN’i Al: Oyun pinleri avantajlı fiyatlarla Tosla’da! Tosla butonuna tıkla ve Öde bölümüne gel. Oyun ödemelerine tıkla, oyunlar listelensin! (Oyunlar; Apex Legends, Bigpoint, Blade and Soul, Dark Orbit, Gamyun Epin, Ikariam, Knight Online, League of Legends, Metin2 EP, Nostale, Ogame, Pubg Mobil, Playstation Plus, Point Blank, Seafight, Skill-SF2, Steam Epin, Wolf Team, Zula.)
 • QR Kodla Öde: Tosla ile anlaşmalı markalardan alışveriş yaparken kullanabileceğin basit bir ödeme yöntemi var. Alışveriş yapacağın markanın internet sitesindeki, “Tosla QR ile Öde” yi seç, ekrana gelen QR kodu Tosla ile okut. İşte bu kadar!
 • ATM’den Yükle/Çek: Tosla’na para yüklemek için tüm Akbank ATM’leri emrinde! En yakındaki Akbank ATM’sini bul, Tosla İşlemleri’ne tıkla. Sana özel referans kodunu ATM’ye gir, işlemini tamamla.
 • Banka hesabın olmasına gerek yok, Tosla ile ödeme yapmanın birçok yolu var. İster Tosla’nla ister Tosla Kart’ınla!
 • Banka Hesabından Yükle/Çek: Bir banka hesabın varsa Tosla’ya buradan para yükleyebilir ya da Tosla’daki paranı banka hesabına çıkartabilirsin. Bakiyene tıkla, dilediğin yöntemle para yükle ya da çek.
 • Banka Kartından Yükle: Banka kartınla da Tosla’ya para yükleyebilirsin. Para yükleme yöntemi olarak kartı seç, kartını Tosla’ya ekle ve para yükle!
 • Tosla Kart, Türkiye’de her yerde ve yurt dışında MasterCard’ın geçerli olduğu yerlerde kullanılabiliyor. Yani Tosla Kart’ını tüm POS’larda kullanabilirsin.
 • Tosla kullanıcıları, Tosla içinde kendi takipçilerini oluşturabiliyor ve yaptıkları alışveriş ve işlemleri arkadaşlarıyla paylaşarak sosyal bir deneyim de yaşıyorlar. Bu özelliği ile Tosla, finansal bir uygulamanın da ötesinde bambaşka bir deneyim vaat ediyor. (Tosla uygulamasında Ayarlar altından Hesabını Gizle seçeneği ile hesabınızı gizli hale getirebilirsiniz.)
 • Tosla’da yaptığın işlemleri arkadaşlarınla paylaş. Arkadaşlarının paylaşımlarını beğen, yorum yaz, yorumlara cevap ver.
 • Tosla’daki arkadaşlarını kolayca bul, takipleş. Profiline git, ayarlar altında Kişilerin’e bak. Takiplerin ve takipçilerin burada! Dilersen arkadaşlarını arayarak da bulabilirsin.

DİKKAT! Tosla’da İninal’da olduğu gibi sanal kart oluşturamazsınız! Netflix, Spotify vb. abonelik ödemeleri için fiziksel Tosla kartı satın almış olmanız gerekiyor. Ancak offline alışverişlerde telefonunuzdaki Tosla uygulaması ile temassız ödeme yapabilirsiniz.

Tosla Uygulaması İndir!

Tosla uygulamasını ücretsiz olarak aşağıdaki bağlantılardan indirebilir, hızlıca kayıt olup Tosla güzelliklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Tosla kart satın almadıysanız kartınızı satın aldıktan sonra uygulama üzerinde hesabınıza tanımlayarak çapraz kullanıma başlayabilirsiniz.

>> Google Play’de TOSLA

>> Apple Store’da TOSLA

Tosla Kart Nereden Satın Alınır?

Tosla kartı şimdilik sadece Tosla mobil uygulaması üzerinden ve Carrefoursa, Teknosa’lardan satın alabilirsiniz.

Kartınızda adınızın yazmasını istiyorsanız uygulama üzerinden isim ile başvuru yapabilirsiniz. (Kargo ücreti olmadan 10 TL ödersiniz. Kartınız Kuryenet ile adresine gönderilir ve 10 gün içinde size ulaştırırlar. Kartınız eğer gelmediyse Tosla uygulaması üzerinden canlı desteğe yazmalı ve durumu sormalısınız yada takip kodu isteyebilirsiniz.)

Kartınızda adınızın yazması önemli değilse, kartınızı Carrefoursa, Teknosa mağazalarından yada Teknosa.com üzerinden satın alabilirsiniz. (Teknosa.com üzerinden Tosla kart satın aldığınızda 6.99 TL kargo ücreti ödersiniz.)

Tosla üyelik ve yararlanma yaşı 13 ve üzeridir.

Teknosa.com’dan Tosla kart satın almak için bu bağlantıya bakmalısınız.

30 Eylül 2019 tarihine kadar tüm Carrefoursa ve Teknosa mağazalarından Tosla Kart’ları 5 TL’ye satın alabilirsiniz!

Tosla Ücretler ve Limitler: 

 • İsimsiz kart ücreti tek seferlik 5 TL. İsime özel kart ücreti tek seferlik 10 TL
 • Banka kartı ile para yüklemek ücretsiz
 • Tosla kart ile Akbank atm’lerinden para yüklemek ücretsiz
 • Tosla kart ile atm’lerden para çekmek ücretsiz
 • Yurtdışı atm’lerden para çekmek 5 TL
 • Tosla Kart kullanım ücreti yok
 • Başka bir ek ücret yok

(*) Banka hesabından para yüklemek istediğinde Tosla hiçbir ücret almıyor. Ancak birlikte çalıştığın banka Akbank değilse senden transfer (EFT) ücreti alabilir.

Yükleme limitleri ve harcama limitleri için bu sayfaya göz atabilir, Tosla Kart kampanyalarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

>> TOSLA Web Sitesi
>> TOSLA Twitter Hesabı
>> TOSLA Facebook Hesabı

>> PAYCELL Kart Nedir? Nereden Satın Alınır?
>> İninal Kart Nedir? Nereden Satın Alınır?
>> İş Bankası’ndan “Maximum Gaming Kart”
>> MoneyPay Kart Nedir? Nereden Alınır?