Akıllı Telefonlar Nereden ve Nasıl Alınır?

ucuz akilli telefon1 - Akıllı Telefonlar Nereden ve Nasıl Alınır?

Nasıl?

Akıllı telefon almadan önce ilk olarak ihtiyaçlarınızı gözden geçirin ve gerçekten yeni bir telefona ihtiyacınız var mı yok mu onu düşünün, sonrasında eğer telefona gerçekten ihtiyacınız varsa aşağıdaki maddelere mutlaka dikkat edin. Şunu hatırlatmadan geçmeyelim Türkiye dünyada çok fazla akıllı telefon satışı yapan sayılı ülkelerden birisi, kısacası Türk insanı teknolojiye oldukça düşkün diyebiliriz!

  1. Alacağınız telefon illa son model olmak zorunda değil, onun yerine bilinen uzun ömrü olan bir telefon daha iyi olacaktır.
  2. Kullanımı kolay bir telefon satın alırsanız telefona alışma süreciniz daha kolay olacaktır.
  3. Şarjı uzun süre dayanan bir telefon en akıllı seçim olacaktır.
  4. İçinde bulunan özelliklerini önceden araştırın ve bu özellikleri kullanıp kullanamayacağınızı inceleyin.
  5. Hem ucuz hem de kaliteli bir telefon almaya çalışın.
  6. Son olarak modelini ve özelliklerine göre fiyatını seçin.

ucuz akilli telefon2 - Akıllı Telefonlar Nereden ve Nasıl Alınır?

Ancak tüm bu özelliklere sahip telefonlar hemen bulunamıyor ne yazık ki öncelikle mağaza mağaza dolaşmanız gerekebiliyor. Artık devir internet devri olduğu için sizin mağazalara girmeniz gerekmeyecek. O yüzden internetten aklınızda olan birkaç modelin öncelikle özelliklerini karşılaştırın. Mesela buradan beğendiğiniz iki modeli karşılaştırabilirsiniz. Bir telefonun bir alt modeli ile bir üst modeli arasında karar veremiyorsanız o zaman alt modeli seçin! Türkiye’de akıllı telefonlar oldukça pahalı özellikle yüksek model yeni çıkan bir telefon almak istiyorsanız çok yüksek meblağları gözden çıkarmanız gerekiyor ne yazık ki.

Nereden?

ucuz akilli telefon3 - Akıllı Telefonlar Nereden ve Nasıl Alınır?

O zaman gelelim nereden bu akıllı telefonları satın alabileceğinize N11, Hepsiburada, Mediamarkt, Vatan, Evkur, Teknosa, Gittigidiyor, Aliexpress gibi birçok mağazadan güvenilir bir şekilde yukarıda açıklamış olduğumuz kriterlere göre karar vermiş olduğunuz telefonunuzu sipariş edebilirsiniz. Genelde internetten sipariş verdiğinizde daha uygun fiyatlarla satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz, fiziki mağazalarda genelde fiyatlar daha yüksek oluyor.

Güvenilir elektronik satışı yapan mağazaların indirim kodlarını, kampanyalarını ve promosyonlarını picodi.com sitesinde bulabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse Gittigidiyor kampanya, indirim kodu, banka kampanyası şeklinde picodi.com’da görebileceğiniz birçok fırsattan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz, indirimleri güncel olarak takip ettiğiniz için ise telefonların en uygun fiyata düştüğünü anında görebilirsiniz. Eğer siz her gün picodi’ye girip yeni indirim var mı yok mu bakamam diyorsanız o halde sadece e-mail adresinizi bırakarak size iyi bir indirim olduğunda mail atmalarını sağlayabilirsiniz. Bunu yapmak ise yine çok kolay, üyelik hesabı oluşturduktan sonra beğendiğiniz mağazaları seçmeniz yeterli. Mağazalarınızı seçtikten sonra size o mağazalarda (veya benzeri mağazalarda) iyi bir indirim veya kupon kodu geldiğinde mail iletilecek!

Bunun dışında son birkaç yıldır Black Friday Türkiye’de gittikçe ünlendi ve mağazalar Black Friday için indirimler düzenlemeye başladılar. Özellikle elektronik ürünlerde çok büyük indirimler oluyor, eğer yakın zamanda telefonunuzu yenilemeyi planlıyorsanız o halde Black Friday’i beklemekte yarar var!

>> Güvenilir Online Alışveriş Siteleri
>> Alışveriş Yaparken Tasarruf Etmek İsteyenlere İpuçları
>> İnternet Üzerinden Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?
>> En İyi Kameraya Sahip Akıllı Telefonlar

– Reklamlar –

adbanner