LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Amazon.com.tr'de Hediye Kartı ile Alışveriş Yapmak Artık Mümkün! - internet-siteleri

2018 senesi sonunda Türkiye’de yerel faaliyetlerine başlayan Amazon.com.tr’de Hediye Kartı ile alışveriş dönemi başladı. Artık isteyen herkes Teknosa, Carrefoursa yada Bim mağazalarından Amazon Hediye Kartı satın alabilecek ve bu kartların üzerindeki kodu Amazon.com.tr hesaplarına tanımlayarak Amazon alışverişlerini bu kart bakiyeleri ile yapabilecekler.

Amazon Hediye Kartları; 25, 50 ve 100 TL’lik tutarlar halinde satışta olacak.

Bu sayede hem internetten alışverişe korkan müşterilerin kredi kartı yada banka kartı numaralarını internet üzerinde kullanmalarına gerek kalmazken hemde sevdiklerine, tanıdıklarına, doğum günü vb özel gün hediyesi seçmekte zorlananların Amazon.com.tr Hediye Kartları alarak hediye sorununu çözmeleri mümkün olacak.

Amazon.com.tr hediye kartı kodlarınızı aşağıdaki bağlantıdan tanımlayarak bakiye yüklemenizi gerçekleştirebilir;

www.amazon.com.tr/kullan

Ve mevcut bakiyenizi aşağıdaki bağlantı üzerinden kontrol edebilirsiniz;

www.amazon.com.tr/gc/balance

Detaylar, aşağıdaki sayfada güncel olarak paylaşılıyor.

www.amazon.com.tr/yukle

Amazon.com.tr Hediye Kartları, sadece Amazon.com.tr veya bağlı ortaklıklarına ödeme yapmak için kullanılır. Amazon.com.tr Hediye Kartlarını, kullanılması amaçlanan marka dışındaki markalar veya diğer perakende satıcılar için asla kullanmayın. Amazon.com.tr Hediye Kartları, tarafınızdan Amazon hesabınıza tanımlandıktan sonra SADECE Amazon.com.tr’de kullanılabilir ve başka iş yerleri veya kişilere ödeme yapmak için kullanılmamalıdır. Benzer şekilde diğer perakende satıcıların ve markaların hediye kartları da sadece ilgili yerlerde kullanılmalıdır. Bir kart ağı markası (Visa, MasterCard, American Express gibi) bulunduran hediye kartları, bu kart markalarını kabul eden satıcılardan alışveriş yaparken kullanılabilir ancak ödeme yapmak için hiçbir zaman doğrudan bir kişiye verilmemelidir.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 23 Ekim 2019 tarihinde yayımlanmıştır.


    Erdoğan Turker 19 Ocak 2020, 15:20

    Hediye karti almak istiyorum mumkunmudur

    Lordiz 19 Ocak 2020, 21:01

    @Erdoğan Turker; Merhaba. Amazon hediye kartlarını şimdilik sadece Carrefoursa, Teknosa ve Bim’den satın alabiliyorsunuz. İnternet üzerinden kart satışı yok. G2a gibi sitelerden Amazon gift kart alabilirsiniz fakat Amazon Türkiye’de kullanılabilir mi bilmiyorum.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019