American Truck Simulator için Beşiktaş JK Dorse Kaplaması

American Truck Simulator için Beşiktaş JK Dorse Kaplaması

İnşallah sonradan bir sorun çıkmaz ise artık American Truck Simulatör oyunu için harika bir Beşiktaş dorse kaplamamız var. Övünmek gibi algılamayın ama dorse kaplaması modunun tasarımı ve modlanması tamamen bana ait. Aslında ATS ve ETS’ye mod yapma işine yeni başladım ve bu sebeple gözümden kaçan detaylar olmuş olabilir ama modu Steam Workshop’da yayınlamadan önce birkaç saat oynayarak kontrolünü yaptım ve sonrasında Workshop’da yayınladım. 

Dorse kaplaması (yani Trailer Skin), şimdilik sadece yalıtımlı ve soğutuculu dorseler de (ekli de olur) kullanılabiliyor. Kayar perdelilerde çalışmıyor. Dorse modunun tırlara etkisi yok. Yani kombin gibi istediğiniz tır rengi ve modelini kullanabiliyorsunuz. Her şeyi eksiksiz yaparsanız ve sonraki ATS güncellemeleri ile modu bozmazlarsa sonuç şöyle oluyor;

American Truck Simulator için Beşiktaş JK Dorse Kaplaması

Eğer BJK moduma ilgi güzel olur ve ayrıca talep gelirse Fenerbahçe ve Galatasaray içinde birer kaplama yapabilirim. Ama şuan ilgi nasıl olur? boşa mı uğraşmış olurum? bilemediğimden Beşiktaş ile başladım..

Beşiktaş JK Dorse Kaplamasının Kullanımı:

Dorse kaplamasını önce yasal Steam sürümü American Truck Simulator oyununuz için Steam Workshop‘dan yüklemelisiniz.

>> BJK Modu Steam Workshop Bağlantısı

Sonrasında oyuna girip Mod Yöneticisi altından (Beşiktaş JK Dorse Kaplaması) aktif etmelisiniz.

Mod aktif olduktan sonra ise Dorse Galerisine girip yalıtımlı yada soğutuculu bir A-KSN 2018 dorse seçip, dorsenizi Aracı Yapılandırın butonu üzerinden ilerleyerek ve üst menüden Boya seçeneğine tıklayarak Beşiktaş JK kaplaması ile kaplamalısınız.

Kaplamadan sonra, sol menüden dorseyi satın almalı, dorsenizi satın aldıktan sonrada tırınıza en yakın garajınıza taşımalısınız. Bunu Dorse Yöneticisi üzerinden yapabilirsiniz.

Ve tabi ki Dorse Yöneticisinde dorsenizi bulup Kullan butonuna basmayı unutmayın. Aksi halde dorsenizi başka bir işçiniz kullanmaya başlayabilir.

Konuyla alakalı sorularınız olursa, konu altından yorum olarak yazabilirsiniz.

İnşallah modumu beğenirsiniz.