Türk Telekom Avea, Vodafone, Turkcell 3520 Üyelik İptal

Türk Telekom Avea, Vodafone, Turkcell 3520 Üyelik İptal

Bugün can dostum Ozan ile konuşurken fark ettiğimiz bir mevzu yine Lordiz.com’da sizlere faydalı paylaşım olarak geri dönüyor. Mevzu dini ayetler ve namaz vakitlerini başta ücretsiz sonra haftalık 4 TL’ye telefonunuza gönderen bir firma ile ilgili.

Firma nasıl oluyorsa sizi bu hizmete üye yapıyor ve siz iptal edene kadar her hafta telefonunuzdan 4 TL keserek namaz vakitlerini, ayetleri telefonunuza kısa mesaj olarak gönderiyor. Konuyla ilgili GSM operatörünüzü aradığınızda “bizimle ilgisi yok TL iadesi veya üyelik iptali yapamayız” diyorlar, e tabi ki iş başa düşüyor.

Nasıl İptal Ediyoruz?

Hemen kısa mesaj bölümüne giriyor IPTAL HUZUR yazıyor ve 3520‘ye kısa mesaj gönderiyorsunuz. Kısa süre sonra üyeliğin iptaline dair bir mesaj geliyor ve paralarınız cebinizde kalıyor.

Nasıl Üye Oldum ki?

“Ben buraya nasıl üye oldum ki?” dediğinizi duyar gibiyim. Hemen bir ihtimali söyleyeyim..

Güncelleme: Yazı 2012 yılında yayınlanmıştır ve 2017 yılı itibari ile aşağıda bahsi geçen siteye erişilemiyor.

Hizmeti veren, yani her hafta 4 TL’nizi alan firmanın sitesi burası “http://www.huzuricin.com/” sitede dikkat ederseniz “ilk hafta ücretsiz deneyin” yazıyor, belki bi ihtimal bu reklamı bir yerde görmüş ve ücretsiz üye olmuş, ertesinde ise paralı üyeliğinizin başladığını fark etmemiş olabilirsiniz. Bunun dışında bir ihtimal aklıma gelmiyor.

NOT: Yukarıda paylaştığım iptal yöntemi ile üyeliğiniz sonlandırılmıyor ise IPTAL RAMAZAN yazıp 6655’e sms gönderin, oda olmazsa GSM operatörünüzü arayıp konu ile ilgili yardım talep edin.