LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Türk Telekom Avea, Vodafone, Turkcell 3520 Üyelik İptal - cep-telefonu-teknoloji-haber

Bugün can dostum Ozan ile konuşurken fark ettiğimiz bir mevzu yine Lordiz.com’da sizlere faydalı paylaşım olarak geri dönüyor. Mevzu dini ayetler ve namaz vakitlerini başta ücretsiz sonra haftalık 4 TL’ye telefonunuza gönderen bir firma ile ilgili.

Firma nasıl oluyorsa sizi bu hizmete üye yapıyor ve siz iptal edene kadar her hafta telefonunuzdan 4 TL keserek namaz vakitlerini, ayetleri telefonunuza kısa mesaj olarak gönderiyor. Konuyla ilgili GSM operatörünüzü aradığınızda “bizimle ilgisi yok TL iadesi veya üyelik iptali yapamayız” diyorlar, e tabiki iş başa düşüyor.

Nasıl İptal Ediyoruz?

Hemen kısa mesaj bölümüne giriyor IPTAL HUZUR yazıyor ve 3520‘ye kısa mesaj gönderiyorsunuz. Kısa süre sonra üyeliğin iptaline dair bir mesaj geliyor ve paralarınız cebinizde kalıyor.

Nasıl Üye Oldum ki?

“Ben buraya nasıl üye oldum ki?” dediğinizi duyar gibiyim. Hemen bir ihtimali söyleyeyim..

Güncelleme: Yazı 2012 yılında yayınlanmıştır ve 2017 yılı itibari ile aşağıda bahsi geçen siteye erişilemiyor.

Hizmeti veren, yani her hafta 4 TL’nizi alan firmanın sitesi burası “http://www.huzuricin.com/” sitede dikkat ederseniz “ilk hafta ücretsiz deneyin” yazıyor, belki bi ihtimal bu reklamı bir yerde görmüş ve ücretsiz üye olmuş, ertesinde ise paralı üyeliğinizin başladığını fark etmemiş olabilirsiniz. Bunun dışında bir ihtimal aklıma gelmiyor.

NOT: Yukarıda paylaştığım iptal yöntemi ile üyeliğiniz sonlandırılmıyor ise IPTAL RAMAZAN yazıp 6655’e sms gönderin, oda olmazsa GSM operatörünüzü arayıp konu ile ilgili yardım talep edin.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 27 Ağustos 2012 tarihinde yayımlanmıştır.


  Burak 04 Eylül 2012, 22:48

  Teşekkürler. Nası oldu bende bilmiyorum ama kendileri üye yaptı sanırım ben hiçbirşey yapmamıştım.

  Mustafa 26 Kasım 2016, 14:23

  Dedim üyeleginiz bulunmamaktadir dendi ben bunu telefonu kurcalarken oldu sim menüsunden bilgi servislerinden ayeti etkin ettim mesaj gitti ilk 10 gun ucretsiz dediler ve 2. Gün avea sayfasinda 3520 IPTAL AYET yazin diye yaziyordu yaptim cevap gelmedi yardin edin lutfen türktelekom musteri hizmetlerbwde bir turlu ulasamiyorum

  Lordiz 26 Kasım 2016, 21:02

  @Mustafa; Bazen iptal işlemleri uzun sürebiliyor. Birkaç gün daha bekleyin, cevap gelmezse Türk Telekom’a sosyal medya hesaplarından yazın, size geri dönüş yaptıklarında durumu anlatabilirsiniz.

  irfan şen 15 Aralık 2016, 10:14

  mınığ adamları biz kersimiyik bi servise dokun 1 hafda 14 tl üye oldunuz ger gü n bas kalayı iptaledebilrsen bravo soygun bu n asıll iptal edecikk bunu be yw

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019