AVG Antivirüs Kaldırma Aracı “AVG Remover”

AVG Antivirüs Kaldırma Aracı "AVG Remover"

AVG Antivirüs’ün ücretli sürümünü denediyseniz veya anahtar satın alarak kullandıysanız, ücretli sürümün süresi dolduğunda ufak bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz var. Sorun nedir? Ücretli sürüm bittiğinde yeni anahtar almak istemiyorsanız yazılımı bilgisayardan kaldırmaya çalıştığınızda sizden yeni bir anahtar satın almanız istenecek! Saçma ama gerçekten karşılaşabileceğiniz bir durum. Yazılımı kaldırmak için yeni anahtar almayacaksınız tabi ki.. Ama buna karşın virüs taraması da pasif olarak bilgisayarınızda yerleşip kalacak.

Eğer AVG virüs taramasında bu ve buna benzer bir sorun yaşarsanız, virüs taramasını ekle kaldır’dan silemezseniz, aşağıdaki bağlantıda sunulan AVG Remover yazılımını kullanmalısınız. Yazılım kısa sürede bilgisayarı yeniden başlatıp AVG sürümünü bilgisayarınızdan tamamen temizleyecek.

>> AVG Remover İndir (Direk indirme bağlantısı)

Yazılımı çalıştırdıktan sonra sağ tarafta yer alan AVG Remover seçeneğinin altındaki Continue butonuna tıklayın. Bilgisayarınızda AVG antivirüs yer alıyorsa kendisi otomatik olarak kaldırma işlemini başlatacak. AVG virüs taraması yoksa tabi ki hiçbir işlem yapamayacak.