Tüpünüzü İnternetten (En Az 50 TL) İndirimli Satın Alın!

Tüpünüzü İnternetten (En Az 50 TL) İndirimli Satın Alın!

Ekonomik olarak berbat günler geçirdiğimiz bir dönemden geçiyoruz ve bir süre daha bu kötü gidişat böyle sürecek gibi görünüyor. Tabi hal böyle olunca bizlerde neyi nereden daha ucuza alırım derdine düşüyoruz. Mesela market alışverişlerimi çoğunlukla online marketlerden ve Nays, Paycell gibi kartlar ile yapmaya başladım ve epey bir kar ettim diyebilirim. Diğer taraftan faturaları da Nays kart ile ödeyerek yine biraz iade para kazanıyorum. E peki 500 TL gibi bir rakama mal olan ev tüplerimiz? Tabi ki onu da internetten satın alıyor, 50 TL indirim kazanıyorum.

Peki Bu Nasıl Oluyor? 

Öncelikle şunu belirteyim, bu kampanya resmi olarak tüp satan şirketler tarafından sunuluyor ve yapmanız gereken tek şey, tüp şirketinin resmi mobil uygulamasını yükleyip, tüp siparişinizi buradan vermek. Eğer telefon edip tüpümü isterim diyorsanız, 50 TL civarı fazla ödeme yapıyorsunuz.

Şuan aktif kampanya düzenleyen şirketler; Aygaz ve İpragaz. Milangaz’da kampanya düzenliyor fakat sms ile şifre almanız, sonra bayiniz ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Öncelikle kullandığınız tüpün markası neyse onun resmi mobil uygulamasını indiriyorsunuz;

Aygaz için;
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aygaz.aygazmobil&hl=tr
https://apps.apple.com/tt/app/aygaz-mobil-online-t%C3%BCp-otogaz/id1586550270
İpragaz için;
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.felece.ipragaz&hl=tr
https://apps.apple.com/tr/app/i-papp/id1473947619?l=tr

Ardından doğru bilgileriniz ile uygulamaya üye oluyor veya üye iseniz telefon numaranız ile giriş yapıyor, 1 adet 12 kg tombul ev tüpünü sepete ekliyorsunuz.

Aşağıdaki görseller Aygaz uygulamasına ait fakat İpragaz’da da benzer bir sistem var. Tek fark, İpragaz’da sepetin son aşamasına gelirken kampanya seçimi yapmanız gerekiyor olması. Aygaz’da indirim doğrudan uygulanırken, İpragaz’da kampanyayı seçmediğinizde tüpünüzü indirimsiz fiyattan satın almış oluyorsunuz.

İlk adım; tüpünüzü sepete atın, sağ üst sepet simgesinden sepetinize gidin ve evinizde boş tüp varsa, boş tüpüm var seçeneğini seçin. (Eğer ilk defa Aygaz ev tüpü alacaksanız 320 tl ek depozito ödemesi yapmanız gerekecek.)

Tüpünüzü İnternetten (En Az 50 TL) İndirimli Satın Alın!

İkinci adım; sepetinize indirimin uygulanıp uygulanmadığına bakın. İndirim uygulanmış ise, Satın Alın butonuna dokunarak sonraki ekrana geçin.. Teslimat ve ödeme bilgilerini gireceğiniz sonraki ekranda, teslimat adresiniz ve fatura adresinizi seçin. Daha önce adres eklemediyseniz, önce adres ekleyin ve sonra bu adresi seçin.

Tüp teslimat zamanında, en yakın teslimat veya ertesi günü seçebilirsiniz.

Ödeme seçeneklerinde 3 seçenek olacak, Online kart ile ödeme, Kapıda nakit ödeme ve Kapıda kart ile ödeme.

Ödemeyi nasıl yapacaksanız o seçeneği seçin ve Onayla ve Bitir butonuna dokunarak devam edin.

Kapıda ödeme seçseniz bile, yine indirimli fiyattan yararlanırsınız.

Tüpünüzü İnternetten (En Az 50 TL) İndirimli Satın Alın!

Dipnot: Eğer indirim uygulanmış ise sorun yok, indirim uygulanmamış ise ya yaşadığınız bölgede aktif kampanya yoktur ya da yakın tarihte tüp satın aldığınız için kampanyadan ikinci kez faydalanamıyorsunuzdur.

Son adım; Teslimat adresini seçtiniz, ödeme yöntemini seçtiniz, ön bilgilendirme formuna tik koyup Onayla ve Bitir dediniz.

Ödemeyi kapıda yapacaksanız siparişi başarı ile tamamladınız. Tüpünüzün en kısa zamanda ulaştırılacağına dair bir sms almış olmalısınız. En yakın bayi tüpünüzü getirecek fakat telefon filan etmelerini beklemeyin. Tüpünüz geldiğinde hangi yöntemi seçtiyseniz, nakit veya kart ile ödemeyi yapıp, tüpünüzü teslim alacaksınız.

Ödemeyi online kart ile yapacaksanız, karşınıza sanal pos çıkacak!

Sanal kart veya internet alışverişlerinde kullandığınız kart hangisi ise onun bilgilerini girerek ödemeyi 3D secure güvencesinde tamamlayın. Ödeme tamamlandıktan sonra, yine tüpünüzün en kısa zamanda ulaştırılacağına dair bir sms alacaksınız.

Tüpünüzü İnternetten (En Az 50 TL) İndirimli Satın Alın!

Siparişiniz, bölgenizdeki tüp bayisinin yoğunluğuna göre birkaç saat içerisinde size ulaştırılacak. Eğer mevcut siparişinize veya geçmiş siparişlerinize göz atmak istiyorsanız Hesabım sayfası altından Siparişlerime dokunarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İpragaz’da az önce bahsettiğim gibi, sepet aşamasında kampanyalar listesinden aktif indirim kampanyasını seçmeyi unutmayın!

Eğer Milangaz kullanıcısıysanız, aktif kampanyalar için veya aktif kampanyadan sms şifresi almak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

https://milangaz.com.tr/tupgaz/kampanyalar/
https://kampanya.milangaz.com.tr/
https://milangaz.com.tr/tupgaz/tupgaz-siparis/
https://milangaz.com.tr/tupgaz/fiyatlar/
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.milangaz.milangazmobile&hl=tr
https://apps.apple.com/tr/app/milangaz-mobil/id6450459853