Taksi Simülatör Oyunu “Taxi Life” Şubat 2024’de Steam’de Yayınlanıyor!

Taksi Simülatör Oyunu "Taxi Life" Şubat 2024'de Steam'de Yayınlanıyor!

Steam’de halen satışta olan Train Life simülatör oyununun geliştiricisi Simteract tarafından ilk olarak 2022 senesi başında duyurulan taksi sürme oyunu Taxi Life, nihayet satışa sunuluyor. Geliştirici Simteract, Steam destek sayfasında her ne kadar scam geliştirici olmakla suçlansa da, 7 Kasım’da yayınlanan bir gönderi ve yine 9 Kasım’da yapılan özel bir Twitch yayını ile görüyoruz ki, ortada gerçekten bir oyun var. Taxi Life’ın satış fiyatı henüz bilinmiyor fakat oyunun Şubat 2024’de satışa sunulacağı resmi kaynaklar tarafından ilan edilmiş durumda.

Taxi Life Bize Ne Vaat Ediyor? 

Taxi Life, Barcelona’dan birebir kopyalanmış bir haritada, 480 km’lik bir alanda taksicilik yapma imkanı sunuyor. Kurallara uyuyor, müşterileri en kısa zamanda gidecekleri yere ulaştırıyor, kazandığımız paralar ile yeni araçlar alıyor, yeni şoförler tutarak kazancımızı daha da arttırmaya  çalışıyoruz.

Oyunun grafikleri çok güzel görünüyor. Araç tasarımları çok güzel. Oyunda oyun kumandası desteği olacak. İstersek ayarlardan oyunun zorluk seviyesini, trafik yoğunluğunu, hava koşullarını ve araç sürüş modunu değiştirebiliyoruz.

Harita harika görünüyor. Yaya yoğunluğu biraz az gibi. Fakat geliştiriciler oyun içinde önümüze farklı sürprizler ve engeller çıkacağını söylüyorlar. Ayrıca aracımızın benzini veya şarjı bittiğinde en yakın istasyona gidip aracımızı yeniden fulleyebiliyoruz.

Oyuna dair en güncel tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilir, ayrıca oyuna ait Twitch yayınının arşiv bağlantısına yine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Taxi Life’ta şunları keşfedeceksiniz:

► Gece/gündüz döngüleri ve hava durumu efektleriyle geniş, dinamik bir şehir ortamı
► Gerçekçi sürüş mekanikleri ve sürüş yeteneğinizi test eden çeşitli görevler
► Kabininizi yükseltmek ve oyununuzu kişiselleştirmek için ilgi çekici bir ilerleme sistemi
► Unutulmaz karakterler ve yolculardan oluşan zengin bir hikaye

Oyun, eğer bir aksilik olmaz ise 2024 senesi Şubat ayında PC, PS5 ve Xbox S-X için satışa sunulmuş olacak.

Oyunu istek listenize eklemek isterseniz Taxi Life Steam bağlantısı hemen aşağıda.

https://store.steampowered.com/app/1351240/Taxi_Life_A_City_Driving_Simulator/