Aynı Anda Birden Çok Resme Yazı Yazma (Logo Basma)

Aynı Anda Birden Çok Resme Yazı Yazma (Logo Basma)

Arkadaşıma kurduğum galeri sitesine ekleyeceği resimlere watermark yapmak için coppermine modüllerine bakıyordum. Hem doğru düzgün anlatım bulamadım, hem versiyon farklarından ötürü uygulamanın çalışmama ihtimali vardı. Bende bunun için bir uygulama aradım ve bulduğum gibi siteme eklemek istedim..

DİKKAT! Yazı, 17 Aralık 2009 tarihinde yayınlanmış ve 20 Şubat 2017 tarihinde güncellenmiştir. Yinede yazıya erişim sağladığınız tarihte güncelliğini yitirmiş olabilir.

Aşağıdaki program aynı anda bir klasör içindeki tüm resimlere sizin belirlediğiniz font ayarlarındaki yazıyı damgalıyor sağ alt, sol alt, orta, sol üst, sağ üst seçim sizin.. Font ayarlarında font stilleri var boyut var yazıya arka plan rengi koyup koymama seçeneği var bunları ayarladıktan sonra kaynak butonundan resimlerin olduğu klasörü gösteriyorsunuz, hedef butonundan yazılı resimlerin oluşturulacağı boş bir klasör oluşturup onu gösteriyorsunuz sonrada başla butonuna basıyorsunuz birkaç saniye sonra işlem tamam.

Program için Hüseyin Atasoy’a teşekkürler..

Programı aşağıdaki bağlantıdan indirdikten sonra kurulumu tamamlayın ve sonrasında açıp kullanıma başlayın.

Not: Programın eksi yönünü siz söylemeden söyleyeyim resimlere yazı yazarken aynı klasörde farklı tezat boyutlarda resimler varsa font kiminde ufacık kiminde kocaman görünecek bunun nedeni çok büyük resimlerin ekranda %100 görünmüyor olması. Normalde o resmi bilgisayardan çıkarsanız yazı normal olarak sağda görünür ancak resim ekranda görünmesi için ufaltıldığından sizlere ufacık gibi görünebilir. Buna karşı yapacağınız şey; çok büyük boyutlu resimleri bir klasörde çok küçük boyutlu resimleri başka bir klasörde damgalayın ve her ikisinde uygun font büyüklüğü belirleyin..

>> Logo Basma Yazılımı İndir

Aynı Anda Birden Çok Resme Yazı Yazma (Logo Basma)

Bu yazılım işimi görmedi diyorsanız aşağıdaki yazıma bakabilirsiniz…

>> Aynı Anda Birden Çok Resime Logo Basma