Battlefield 2042 5. Sezon Güncellemesi “Yeni Şafak” Yayınlandı!

Battlefield 2042 5. Sezon Güncellemesi "Yeni Şafak" Yayınlandı!

2021 senesinin sonunda yayınlanan ve çıkış yaptığı ilk 1 sene yerden yere vurulan topyekün savaş oyunu Battlefield 2042, sınıf sisteminin geri dönmesinin ardından beşinci sezon ile yoluna devam ediyor. 7 Haziranda yayınlanan beşinci sezon Yeni Şafak güncellemesi, 7 gb boyuta sahip ve bu güncelleme ile oyuna yepyeni bir harita, yeni silahlar, yeni aletler, daha fazla battle pass kozmetikleri ile bazı oyun içi iyileştirmeler getiriyor. Yeni sezona ait resmi oynanış fragmanını hemen aşağıdan izleyebilir ve yeni sezon güncellemesini oyunu satın aldığınız platform üstünden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

5. Sezonda No-Pat’ler için yeni bir şafak geliyor.

Göreceğiniz en sıcak karşılamanın bir silahın namlusu olduğu Çekya’ya gidin. Yeni Reclaimed haritasında terk edilmiş ve doğanın geri aldığı bir fabrikanın yanında savaşın. XCE Bar mekanizmalı tüfek, GEW-46 taarruz tüfeği ve güçlü BFP.50 hand cannon ile cephaneliğinizi genişletin.

Manganızı toplarken üç yeni bomba türünü alın ve düşmanlarınıza diş gösterin. Taşıt ekipmanlarındaki yeniden düzenleme, termal teknoloji ve ağır uçaksavar gibi yeni silah istasyonları, yenilenen Vault silahları ve Hourglass haritasının yeniden düzenlenen versiyonu dahil Battlefield 2042’de yapılan birçok geliştirmenin keyfini çıkarın.

Merhamet göstermeyin ve asla geri çekilmeyin.

Battlefield 2042 5. Sezon Güncellemesi "Yeni Şafak" Yayınlandı!

Yeni sezon duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunun güncel Steam satış fiyatı 600 TL, indirimlerde düştüğü fiyat 150 TL, ayrıca EA Play’e aylık 40 TL ödediğinizde oyunu 1 ay boyunca sadece 40 TL’ye oynayabiliyorsunuz.

>> Battlefield 2042; Satın Almaya Değer Mi?