Türk Yapımı Platform Oyunu “Anomaly Agent” 3.99$ Fiyatla Satışta!

Türk Yapımı Platform Oyunu "Anomaly Agent" 3.99$ Fiyatla Satışta!

2012 senesinden beri özellikle oyun ve teknoloji alanında çalışmaları ile tanıdığımız içerik üreticisi ve son zamanların popüler Youtube yayıncısı Enis Kirazoğlu, oyun oynamanın ve tanıtmanın bir adım ötesine geçerek oyunun mutfağına giriş yaptı.. Oyun tasarım ve geliştiricisi kardeşi Furkan Kirazoğlu ile birlikte Phew Phew Games isimli bir oyun şirketi kuran Enis Kirazoğlu, üstünde 2 yıldır çalıştıkları Cyberpunk temalı aksiyon platform oyunu Anomaly Agent’i, 24 Ocak 2024 tarihi itibari ile satışa sundu.

Güncelleme: Oyunun satışa çıkacağı tarih ve platformlar 9 Aralık 2023 tarihinde açıklandı. Anomaly Agent 24 Ocak 2024‘de PC, Steam Deck ve 25 Ocak 2024‘de Switch’e geliyor. Oyunun Xbox ve Playstation sürümü de yine 2024 senesi içinde yayınlanacak. Oyunun Türkiye satış fiyatı 4.99$ olarak duyurulurken, ilk haftaya özel %20 indirim uygulanacak. Oyun yurtdışında 11.99$’dan, Xbox ve Switch’de ise 14.99$’dan satışta olacak.

YAZININ DEVAMI..

Oyunun Türkiye satış fiyatı 120 -150 TL olarak belirlendi, bu iyi bir şey. Eğer oyun oynanış açısından Enis Kirazoğlu’nun eleştirdiği birçok oyundan daha iyi bir deneyim sunarsa, eminim Katana Zero alan, almayan, alamayan, Cyberpunk temalı oyunları, platform oyunlarını, piksel grafikli oyunları sevenler ve Türkçe dil desteği sunan oyunlara ilgi duyanlar tarafından büyük ilgi görecektir.

Tamam biz ondan bir GTA5 bekliyorduk, o bununla geldi. Ama bizim desteklerimizle bir sonraki oyunları GTA5’den daha da iyi olabilir! Kim bilir?

Anomaly Agent hakkında detaylara aşağıdaki Steam bağlantısından ulaşabilir, 31 OCAK tarihi gelmeden oyunu 3.99 $’dan satın alabilirsiniz.. (Oyunun indirimsiz MENA satış fiyatı 4.99 $)

>> Steam’de Anomaly Agent 

İlk oyunlarında Enis & Furkan kardeşlere başarılar dilerim. İnşallah yeni bir Crytek doğuyordur!