LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Bayanlar İçin Pembe Kurulumsuz Xp Teması - windows-destek

Pembeyi çok seven arkadaşımdan yola çıkarak bu temayı hem onunla hem sizlerle paylaşmak istedim inşallah bayan arkadaşlarımız severler.. Tema kurulum gerektirmiyor, sadece bir adet sistem dosyası bilgisayarınızda yok ise tema çalışmaz bunun dışında sizleri uğraştırmaz fazla iş çıkarmaz..

Güncelleme: Ne yazık ki artık Windows XP için destek verilmiyor. Ben vermiyor değilim, Microsoft vermiyor. Bu sebeple temaların çalışmasında da belki sorunlar olabilir.

http://customize.org/xpthemes

Pembe XP temaları için sol menüde “Random Theme Colors” seçeneğinden pembe ve tonlarını seçebilirsiniz. Yükleme aşaması için diğer yazıma bakabilir veya sorun yaşarsanız yorum yazabilirsiniz.

>> Windows XP için Ücretsiz Temalar

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 2 Mart 2009 tarihinde yayımlanmıştır.


  SEDA 07 Nisan 2010, 14:58

  yAZDIKLARINIZIN HEPSİNİ yAPTIM HİÇ BİR YANLIŞIMDA YOK FAKAT OLMUYOR BİLGİSAYTARIM XP FAKAT BU TEMA ÇALIŞMIYOR. PEMBE OLOANINI BEĞENMİŞTİM. LÜTFEN CEVAP WERİN.WE BANA NE YAPACAĞIMI SÖYLEYİN BU TEMAYI UYGULAMAK İSTİYORUM!!!

  admin 07 Nisan 2010, 19:38

  Sevgili Seda temalar için bilgisayarında patch olması gerekiyor bazı bilgisayarlarda bu patche gerek olmuyor bazılarında kurmak gerekiyor başka bir yazımda patch’den bahsetmiştim oradan bakabilirsin :)

  Julia ~ 05 Mart 2011, 17:56

  Aynen çalışıyor hatta süper oldu çok teşekkürler.

  damla 10 Ağustos 2011, 19:30

  merhaba ben damla.hep virüse kurban gittiğim için pek güvenemiyorum.Temayı kurduktan sonra pc de kasılma,veya virüs gibi sorunlar olurmu bilmek istedim.Şimdiden teşekkür ederim.,umarım cevap alabilirim.

  admin 10 Ağustos 2011, 23:51

  @damla; tema büyük boyutlu bir değişim yapmadığından bilgisayarda kasma yapmaz, bunun haricinde virüs sorunu asla yok olabilecek tek kötü durum tema sadece XP işletim sisteminde çalıştığından Windows7’de Vistada kullanamazsınız ve birde XP işletim sisteminde olması gereken dosya sizde yoksa düşük ihtimal tema çalışmayabilir. Yazıda anlatıldığı gibi dosyayı söylenen yere kopyalayın tema çalışacak mı bakın çalışmıyorsa dosyaları silersiniz hiçbir sorun olmaz.

  kbra 02 Ağustos 2013, 13:46

  yaa güvenilirmi indiren varsa söyleyebilirmi :)

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019