Biber Gazı Nereden ve Ne Kadara Satın Alınır ?

Biber Gazı Nereden ve Ne Kadara Satın Alınır ?

Biber gazı son zamanların en moda savunma aracı oldu polis bile jop üstü biber gazı yedirir oldu. Türk halkının %80’i tadına bakmıştır herhalde. Ancak bizim amacımız kötü insanlardan korunmak, hakkını arayanları dağıtmak değil..

Biber gazı bayanlar başta olmak üzere iş yeri sahibi beylere ve sinirli insanlara çok lazım olan bir savunma aracı. Normalde silah taşıyan bir insan anlık sinirle başkasının canına kıyabilirken biber gazında anlık sinir sadece bir süre göz yanması ve nefes alamama gibi yan etkilere neden olur.

Biber gazı iyidir hoştur ama biber gazı nereden alınır hiç aklımıza gelmez, işimiz düşer o zaman aramaya koyuluruz. Ve biber gazı bulana kadarda 3 biber gazı parasını harcarız..

Güncelleme: Son zamanlarda biber gazı yasaklandı gibi haberler duyuyorum fakat kapsamını bilmiyor, pttavm gibi sitelerde de satışına devam ettiğini görüyorum. Lütfen öncesinde kendi araştırmanızı yapın ve kapalı alanlarda (mecbur değilseniz) kimsenin üstünde deneme yapmayın. Çünkü biber gazları aşırı etkili oluyor ve astım hastalarını da aşırı etkiliyor. İstemeden katil olabilirsiniz

>> NATO Biber Gazı Sipariş Et
>> Jenix Resmi Sipariş Formu

Kazasız belasız günler dilerim.