Biber Gazı Nereden ve Ne Kadara Satın Alınır ?

biber gazi satin al zps30d965c6 - Biber Gazı Nereden ve Ne Kadara Satın Alınır ?

Biber gazı son zamanların en moda savunma aracı oldu polis bile jop üstü biber gazı yedirir oldu. Türk halkının %80’i tadına bakmıştır herhalde. Ancak bizim amacımız kötü insanlardan korunmak, hakkını arayanları dağıtmak değil..

Biber gazı bayanlar başta olmak üzere iş yeri sahibi beylere ve sinirli insanlara çok lazım olan bir savunma aracı. Normalde silah taşıyan bir insan anlık sinirle başkasının canına kıyabilirken biber gazında anlık sinir sadece bir süre göz yanması ve nefes alamama gibi yan etkilere neden olur. Ayrıca imamlarında işini hafifletiyor..

Biber gazı iyidir hoştur ama biber gazı nereden alınır hiç aklımıza gelmez, işimiz düşer o zaman aramaya koyuluruz. Ve biber gazı bulana kadarda 3 biber gazı parasını harcarız..

Biber gazı almak isteyenler Türkiye’nin her yerinden sadece 12-13 TL ödeyerek biber gazı sahibi olabilirler..

Güncelleme: Jenix’in satış fiyatı aşırı arttığı için alternatif satın alma yolları ve alternatif biber gazı seçeneği Nato eklendi.

>> NATO Biber Gazı Sipariş Et
>> Jenix Biber Gazı Sipariş Et
>> N11 Biber Gazı Seçenekleri
>> Jenix Resmi Sipariş Formu

Lütfen evde karınız, kocanız, çocuklarınız veya kayın valideniz üzerinde denemeyin! Hatta deneme amaçlı kapalı alanda da kullanmayın. Çünkü biber gazları aşırı etkili oluyor ve astım hastalarını da aşırı etkiliyor. 

Kazasız belasız günler dilerim.

– Reklamlar –