“Bully: Anniversary Edition” %100 Bitmiş Save Dosyası

"Bully: Anniversary Edition" %100 Bitmiş Save Dosyası

Rockstar Games’in sevilen fakat çok da fazla bilinmeyen oyunlarından Bully‘nin bilgisayar sürümünü zamanında oynadınız bitirdiniz ve şimdi de Android sürümünü tablet veya telefonunuza yükleyip denemek istediniz.. Oyunu aldınız, telefonunuza yüklediniz, biraz oynadınız, fakat görevlerden birinde takıldınız yada en baştan görevleri yapmak istemiyorsunuz. O zaman ne yapacaksınız?

Hemen aşağıdaki bağlantıdan %94 bitirilmiş save dosyasını cihazınıza indirecek ve tarif ettiğim şekilde yüklemesini yapacaksınız. Yüklemeyi doğru şekilde yaparsanız oyuna girdiğinizde Game > Load Game menüsü altından oyunu bitmiş haliyle başlatabilir, artık görevsiz bir açık dünyada oynamaya devam edebilirsiniz.

Ama bunun öncesinde save paketini indirmeniz lazım..

>> Save Dosyasını İndir

Paketten 6 dosya çıkacak. Hepsini aşağıdaki konuma kopyalacaksınız. Ancak oyunu ilk defa oynayacaksanız öncelikle %0.81 görev yapmanız gerekiyor. Yani oyunu oynamaya başlayacaksınız, ta ki okulun ikinci katında Bully odasında üniformasını giyene kadar. Sonrasında otomatik kayıt oluşturulacak ve indirdiğiniz %94 kayıt dosyalarını aşağıdaki konuma kopyalayacaksınız.

/sdcard/Android/data/com.rockstargames.bully/files/

"Bully: Anniversary Edition" %100 Bitmiş Save Dosyası

Neden %94? Çünkü oyun %94’de zaten tamamlanmış oluyor. Yani bundan sonrasında sizi zorlayacak bir görev kalmıyor. Artık istediğiniz gibi ortalıkta dolanabilir, aklınıza eseni yapabilirsiniz.

>> Gta: Vice City %100 Bitmiş Save Dosyası