Call of Duty Mobile Şifre Sıfırlama Sorunu ve Çözümü!

Call of Duty Mobile Şifre Sıfırlama Sorunu ve Çözümü!

Bu sorunu neredeyse 5-6 aydır 3-4 kez yaşadım ve her seferinde şifre sıfırlama sorunu yaşayınca en sonunda karar verdim, bunun içinde bir yazı yazmalıyım! En azından bana lazım olduğunda çözümünü aramakla vakit kaybetmem!. Sorunumuz ne? Call of Duty geliştiricilerinin vurdumduymazlığı.. Bir şifre sıfırlama sorunu var ve aylardır hala düzeltilmemiş. Call of Duty’nin mobil sürümüne güncelleme getirip giriş yaptığınız hesaptan sizi dışarı atmayı biliyorlar fakat şifre sıfırlama çalışmıyor..

Call of Duty Mobile Şifremi Unuttum Ne Yapacağım?

Call of Duty Mobile’de şifremizi unuttuk, ne yapacağız? Her yerde olduğu gibi şifremizi sıfırlayacak, yeni şifre belirleyeceğiz. Fakat Call of Duty’nin mobil şifre sıfırlama sayfasından bunu yaparsak sıfırlama maili hiçbir şekilde gelmiyor. Çalışmayan sayfanın bağlantısı şu;

https://profile.callofduty.com/cod/forgotPassword

Ne zaman sorunu çözerler belli değil..

Peki ne yapacağız? 

Aşağıdaki sayfa üstünden şifre sıfırlama yapacağız. En fazla 5-10 dakika bekleyeceğiz ve diğer sayfadan gelmeyen sıfırlama maili, bu sayfa üstünden denediğimizde posta kutumuza ulaşmış olacak.

https://s.activision.com/activision/forgotPassword

Her iki bağlantıda Activision’a ait. Her ikisi de Cod hesabımızı tanıyor fakat ilki mail gönderemiyor, ikincisi gönderiyor. Sonrasında şifrenizi belirleyip, COD Mobile’e tekrar giriş yapıyorsunuz.

Konuyla alakalı sorularınız yada alternatif önerileriniz olursa yorum olarak yazabilirsiniz.