Cobie Smulders’dan Eğlenceli Polisiye Dizi “Stumptown!”

cobie smulders stumptown  - Cobie Smulders'dan Eğlenceli Polisiye Dizi "Stumptown!"

2005 – 2014 yılları arasında toplam 9 sezon halinde yayımlanan gençlik dizisi How I Met Your Mother’da dizinin en sevilen ve bazen nefret edilen karakterlerinden biri olan Kanada’lı haber sunucusu Robin Scherbatsky’i canlandıran Cobie Smulders, yepyeni bir dizi ile karşımıza çıkıyor. Cobie Smulders’ın eski bir askeri canlandırdığı Stumptown isimli polisiye dizi ilk bölümü ile 11 Eylül 2019 tarihinde ABC tv’de başlıyor.

Güncelleme: Dizinin ilk sezonu Fox Crime Türkiye’de Türkçe Dublajlı olarak yayınlanmaya başladı.

Cobie Smulders ile Stumptown!

1982 Kanada doğumlu olan Cobie Smulders’ın televizyon geçmişi, How I Met Your Mother dizisinden önce 2001 yılına kadar uzanıyor ve 2014 senesi sonrasında da pek çok dizide, sinema filminde ufak rollerde yine onu görme şansımız olmuştu. Fakat Stumptown dizisinde baş rol oyuncusu olan sanatçıyı dizisinin başarılı olması halinde Himym’den sonra en uzun süre ekranlarda görebileceğimiz dizi bu dizi olacak.

Şimdi Himym fanlarının aklına hemen şu soru gelecek;

Himym’den Başkaları Da Var Mı?

Sorunuzun cevabı şimdilik hayır. Fakat dizinin ilerleyen bölümlerinde diziye olan ilgiyi arttırmak için tıpkı The Ranch’de yapıldığı gibi yan karakterler ekleyerek tatlı bir Himym havası yaratmayı deneyebilirler.

Netflix’de toplam 4 sezon yayımlanan The Ranch isimli dizi, bir zamanların çok sevilen gençlik dizilerinden That ’70s Show’un iki baş rol oyuncusunun yapımcılığı ile hayata geçirilmiş ve Danny Masterson’ın taciz iddiaları yüzünden diziden çıkarılmasına kadar Ashton Kutcher ve Danny Masterson harika bir That ’70s Show nostaljisi yaratmayı başarmışlardı. Tabi Danny Masterson’un diziden çıkarılmasından sonra Ashton Kutcher yalnız kaldı fakat bazı bölümlerde That ’70s Show oyuncularının diziye kısa süreli dahil olması ile dizi daha eğlenceli bir hal almıştı.

Stumptown’da Cobie Smulders’a eşlik edecek diğer oyuncular; 2011 – 2018 yılları arasında Fox tv’de yayımlanan New Girl dizisinde Nick Miller karakterini canlandıran Jake Johnson, 2005-2010 yılları arasında CBS kanalında yayımlanan Ghost Whisperer dizisinde Delia Banks karakterini canlandıran Camryn Manheim ve birçok sinema filminde yan roller kapmış olan Michael Ealy olacak.

Bakalım Stumptown başarılı olabilecek mi?

Stumptown Fragmanı!

Dizinin Konusu! 

Greg Rucka’nın aynı isimli çizgi romanından uyarlanan “Stumptown”, eski bir ordu çalışanı olan Dex Parios’un maceralarını işliyor. Sorunlu bir geçmişe sahip olan Dex Parios, ordu görevinin ardından, doğup büyüdüğü şehre geri döner ve hayatına yeni bir sayfa açar.

Dizi şimdilik Netflix’de yer almayacak fakat dizinin başarılı olması halinde 2. sezonla birlikte ilk sezonun Netflix’e gelme ihtimali var. Bunun haricinde diziyi eş zamanlı izlemek isterseniz ABC televizyonu web sitesi yada korsan dizi sitelerine bakmanız gerekebilir.

Himym oyuncuları Ted, Barney, Lily ve Marshall’ı izleyebileceğiniz yakın tarihli yapımlar şunlar;

  • Ted Mosby (Josh Radnor): Mercy Street, Rise ve The Hunt dizileri.
  • Barney Stinson (Neil Patrick Harris): Talihsiz Serüvenler Dizisi.
  • Lily Aldrin (Alyson Hannigan): Fancy Nancy dizisi.
  • Marshall Eriksen (Jason Segel): Dispatches from Elsewhere dizisi (henüz yapım aşamasında.)

– Reklamlar –

adbanner