CS: GO Mobile Uyarlaması “Global Offensive Mobile”

CS: GO Mobile Uyarlaması "Global Offensive Mobile"

Bir çok pc oyununun resmi mobil sürümü çıktı ama Gta5 Mobile ve CS: GO Mobile halen ortalarda yok. Halbuki bu oyunlar dünyanın en çok ilgi gören, en çok oynanan oyunlarından ikisi. Yapımcılar resmi mobil sürümler ile milyonlarca dolar para kazanabilecek olmalarına rağmen hiç bir adım atmıyor, birde fan yapımı uyarlamaları tek tek yayından kaldırtıyorlar.

Şimdi yeni bir CS: Go uyarlaması geliyor fakat ne kadar süre yayında kalacak korkuyorum.

Güncelleme: Tam tahmin ettiğim gibi, oyun daha final sürüme geçemeden telif hakları sebebi ile erişime kapatıldı. Fakat güzel haber şu ki; oyunun yapımcıları oyunun adını ve içeriğini değiştirerek tekrar yayınlamaya hazırlanıyorlar. Oyunun yeni adı The Origin Mission olacak ve ilk beta süreci Tayland’da 3 Haziran’da başlayacak. Ön kayıt için aşağıdaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

https://www.originmission.com/m/en/index.html

Combat Master: Action Strike serisinin yapımcısından grafikleri, haritaları ve oynanış tarzı ile harika bir CS: Go uyarlaması geliyor. Oyun henüz yapım aşamasında fakat Origin Mission’un aksine oyunu hemen şimdi, internetiniz olmasa dahi botlarla oynayabiliyorsunuz. Oyunun bağlantılarını aşağıda bulabilirsiniz.

>> Oyunun Google Play Bağlantısı
>> Oyunun Apple Store Bağlantısı 

Alpha Ace: Yepyeni bir CS: Go uyarlaması. Oyun beta erişimde dünya genelinde oynanabilir durumda. Oyunun apk dosyasını ve obb dosyasını hemen aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

>> Google Play’de Alpha Ace
>> Apkcombo’da Alpha Ace

CS: GO Uyarlaması “GOM”

Oyunun adı Global Offensive Mobile. Grafikler, menüler, silahlar, haritalar direk CS: GO mobile. Oyun henüz Google Play ve Apple Store’da yayınlanmadı fakat Tayland gibi bazı ülkelerde beta testleri yapılıyor, günün belli saatlerinde sunucular açılarak oyuncuların oyunu test etmesi sağlanıyor.

Beta testlerin bitmesiyle de oyunun dünya genelinde erişime açılacağı söyleniyor.

Tabi Valve tarafından oyuna telif atılmaz, copyright davası açılmaz ise!

Hatırlayın, Area F2 oyunu Rainbow Six Siege’den birebir kopya olmadığı halde telif yemiş, oyunun yapımcısı şirket Ubisoft tarafından mahkemelik olmuştu.

İnşallah bu oyununda kaderi aynı olmaz. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi CS: GO uyarlamalarından birisi.

Oyunun Google Play bağlantısını hemen aşağıda bulabilir, apk+obb dosyalarını apkcombo üstünden indirebilir, Tayland üzerinden erişim sunan vpn’ler ile beta testlere katılabilirsiniz.

>> Google Play’de Global Offensive

>> Global Offensive Mobile İndir

Oyunun resmi Facebook sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilir, sunucuların test için açılacağı vakitleri ve oyun duyurularını o sayfa üstünden takip edebilirsiniz.

>> Counter Strike Uyarlaması “Brutal Strike”
>> CS:GO Mobile, Android Cihazlara Geliyor!