Cyberpunk 2077 Atari Oyunu Roach Race Mobil Platformlarda!

Cyberpunk 2077 Atari Oyunu Roach Race Mobil Platformlarda!

Cyberpunk 2077 oyunu yepyeni bir güncelleme aldı. Patch 1.6 isimli bu güncelleme 6 Eylül 2022 itibari ile erişime açıldı ve oyuna yepyeni bir özellik getirdi. Artık Northside, Japantown ve The Glen apartmanlarındaki atari makinalarında oyun oynayabiliyoruz!

Ve sürpriz bununla da kalmıyor, Roach Race isimli atari oyununun mobile özel sürümünü Google Play ve Apple Store’dan telefonumuza indirip, eğlenceye mobil cihazımızdan devam edebiliyoruz!

Oyunun Adı Roach Race (Kızılgöz Kovalamacası)!

Oyun tabiki klasik bir arcade oyun. Cyberpunk 2077’ye yeni eklenmedi, önceden onu görebiliyor fakat oynayamıyorduk. Ama şimdi bu oyun, iki farklı ortamda da oynanabiliyor.

Cyberpunk 2077 Atari Oyunu Roach Race Mobil Platformlarda!

Oyunda bir at var ve bu atı alarak daldan dala zıplıyoruz. (Daldan dala değil ama devamlı zıpladığımız doğru..) Kontrol ettiğimiz atın bir özel durumu var ki; bu atın Witcher oyununda kontrol ettiğimiz Geralt’ın atı olduğu söyleniyor..

Oyunda sadece bir tek amaç var; sonsuz, bitmek bilmeyen bir yolda önümüze çıkan engellere takılmadan en uzun süre yolumuza devam edebilmek.

Ben bu tarz oyunları pek sevmem ve uzun süre oynamam fakat böyle çapraz bir bağlantı kurmuş olmaları, bir başka oyunun figürünün başka bir oyunda atari oyunu yapılması ve aynı oyunun mobil cihazlara bağımsız bir oyun olarak sunulması beni çok etkiledi.

Bakalım oyunun oynanışı da aynı şekilde etkileyebilecek mi?

Not: Etkilemedi.

Sizde bir merak, bir hevesle Roach Race’i merak ediyorsanız, hemen aşağıdaki bağlantılardan Android ve Apple cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip, oynamaya başlayabilirsiniz.

>> Google Play’de Roach Race
>> Apple Store’da Roach Race

İyi eğlenceler!