Cyberpunk 2077 Beklenen Büyük Güncelleme “Patch 1.2” Yayınlandı!

cyberpunk2077 enucuz enuygun fiyat satinal - Cyberpunk 2077 Beklenen Büyük Güncelleme "Patch 1.2" Yayınlandı!

Cyberpunk 2077 harika bir oyun. Fakat hem Türkiye satış fiyatı, hem de satışa çıkışından sonraki gelişmeler, oyunun hak ettiği değeri görmesini engelliyor. Tabi birde Dolar endeksli bilgisayar fiyatlarının aşırı yükselmiş olması gibi bir durum var ki, Cyberpunk 2077’yi açacak bilgisayarı almak yada Nvidia Geforce Now üyeliği almak bile büyük külfet.

Diğer taraftan oyunun yapımcılarında da bir basiretsizlik var..

Harika bir oyun yapmış, harika bir dünya yaratmışlar fakat sorunları düzeltmekte çok yavaşlar. Zaten oyunu gecikmelerle, erteleye erteleye satışa sundular, şimdi de söz verilen güncellemeleri geciktiriyorlar.

Şubat ayı için söz verilen 1.2 yaması Mart ayına ertelendi. Mart ayının sonuna geldik ve tam Nisan ayına girecekken güncelleme nihayet yayınlandı.

Peki Cyberpunk 2077 1.2 Yaması ile Neler Değişiyor?

Yukarıda belirttiğim gibi 1.2 yaması bugün, 29 Mart 2021 tarihinde yayınlandı. Birkaç gün öncesinde de Cyberpunk 2077 blogunda bazı detaylar paylaşılmış, güncellemenin yolda olduğu ilan edilmişti..

https://www.cyberpunk.net/en/news/37768/whats-new-in-night-city-patch-1-2-development-insight

Bu analiz yazısına göre 1.2 yaması ile şu değişimler oluyor;

  • Suç işlediğimizde artık polis bir anda arkamızda belirmeyecek, polisin olay yerine gelmesi zaman alacak.

  • En çok şikayet edilen araç sürüş deneyimi geliştirilecek, düşük fps’lerde araç savrulmayacak, hatta ayarlar altına eklenen bir seçenek ile sürüş hassasiyetini ayarlayabileceğiz.

  • Araçlar artık sağa sola sıkışıp kalmayacak, sıkışırsanız aracı oradan kurtarabilmek için belirli tuş kombinasyonları ile aracı sağa sola sallayabileceğiz.

  • Yön tuşları artık sadece awsd ile sınırlı kalmayacak. Ayarlar altına eklenen birkaç seçenek ile awsd yerine istediğimiz tuşları yön tuşu olarak ayarlayabileceğiz.

Ve tabi güncelleme bunlarla sınırlı kalmayacak, onlarca düzeltme, geliştirme ve yenilik olacak. 31 gb’lık güncellemeyi Gog, EpicGames, Steam ve konsolunuz üstünden indirebilir, nelerin değiştiğinin full listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.cyberpunk.net/en/news/37801/patch-1-2-list-of-changes

Cyberpunk 2077 duyurularını aşağıdaki sayfadan ve Cyberpunk 2077 Twitter hesabından takip edebilirsiniz.

https://www.cyberpunk.net/en/news/

– Reklamlar –