Cyberpunk 2077’nin Konuşan Silahı Skippy HJKE-11 Nereden Alınır?

Cyberpunk 2077'nin Konuşan Silahı Skippy HJKE-11 Nereden Alınır?

Cyberpunk 2077, harika bir oyun! Her ne kadar düzeltilmemiş sorunlar insanı delirtse de, bu dünya başka bir dünya. Tabi bu dünyayı görmek için biraz oyunun fiyatının düşmesi gerekiyor. Ayrıca sorunlarında hızlıca çözülmesi.. Bunun haricinde Cyberpunk 2077, son dönemin en iyi oyunlarından birisi. Oyun sürprizlerle dolu! Mesela, Microsoft Office‘in sanal asistanı konuşan ataç Clippy‘den esinlenilen Skippy, onlardan birisi.

Silah hem espirili, hem işlevli. Bir çok düşmanı otomatik ateş ve kafadan vuruşlar ile hızlıca alt edebiliyorsunuz. Ayrıca Clippy’i hatırlıyor, eski ofis zamanlarınıza nostalji yapıyorsunuz.

Peki Bu Silahı Nasıl? Nereden Satın Alıyoruz? 

Sürpriz silah Skippy HJKE-11 (Yanardöner) parayla satılmıyor. Onu haritada bir bölgeye gizlemişler ve bulup sahibi olmanız için sizi bekliyor.

Skippy HJKE-11’nin Haritadaki Konumu!

Skippy’i bulmak için haritayı açıyor ve haritada Heywood‘un en fakir bölgesi olan Vista Del Rey‘i araştırıyorsunuz. Orada, “Tehlike: Çok yüksek” uyarısı olan bir soru işareti göreceksiniz. İşi takip edin, iki binanın arasına, çöplerin olduğu yere bakın. Skippy, yanındaki ceset ile yerde kuzu kuzu yatıyor olacak.