LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Dikili Denizi Soğuk Mu? Dikili de Denize Girilecek Yerler! - karma

Dikili’de ilk defa tatil yapacaksınız yada daha araştırma aşamasındasınız ve Dikili’nin suyunu, nerelerde yüzüldüğünü merak ediyorsunuz! Rahat olun, Dikili’de neredeyse 41 km sahil, tertemiz plajlar ve harika bir deniz var. Çandarlı’nın suyunun soğuk anlarına ve bazı bölgelerdeki deniz kestanelerine denk gelmezseniz, tüm yaz boyunca huzurlu ve keyifli bir şekilde denizin tadını çıkarabilirsiniz. 

Dikili’nin suyu nasıldır? – Yaz ayları Çandarlı hariç gayet yüzülebilir bir suyu vardır. Plajlar Yakamoz hariç daracık değil ve denizin derinliği de birçok yerde kabul edilebilir seviyede. Mavi bayraklı plajlarda, Antur, Pisa plajı ve birçok plajda para ödemeden yüzebilir, tatilinizi huzurla geçirebilirsiniz.

Çandarlı’nın suyu soğuk mudur? – Ne yazık ki yaz aylarında birçok kez dişlerinizin birbirine çarpma ihtimali var. Ama tabi ki şansınız varsa güzel zamanlara da denk gelebilirsiniz.

>> Deniz Suyu Sıcaklığı Takip Sistemi

Dikili Denizi Soğuk Mu? Dikili de Denize Girilecek Yerler! - karma

Dikili Denizi Soğuk Mu? Dikili de Denize Girilecek Yerler! - karma

(* Dikili’de denize girilecek en güzel yerler; Antur plajı, Mavi Bayraklı Halk plajı, Pissa koyu, Killik koyu, Hayıtlı koyu, Denizköy, Yakamoz ve Çandarlı Plajı)

(* Çandarlı’da suyun sıcaklığına, Bademli, Denizköy’de kayalık yerlerden giriyorsanız deniz kestanelerine dikkat edin.)

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 16 Ağustos 2014 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019