En Yeni Mobil Counter Strike Uyarlaması “Special Forces Group 3”


En Yeni Mobil Counter Strike Uyarlaması "Special Forces Group 3"

Mobil cihazlar için geliştirilen Counter Strike benzeri savaş aksiyon oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor! Bir zamanlar severek oynadığımız SFG2’nin yapımcıları, önceki serilerinin üstüne kat kat ekliyor ve belki de mobil uygulama mağazalarında bulabileceğiniz en detaylı Counter Strike uyarlaması ile geliyorlar.

Special Forces Group 3, artık Google Play’den indirilebiliyor!

Special Forces Group 3’de Neler Var? 

En detaylı Counter Strike uyarlaması dedik ama bu oyunda neler var? Şunlar var;

  • Çevrimiçi oyuncularla oynayabiliyorsunuz,
  • Çevrimdışı botlarla oynayabiliyorsunuz,
  • Lan bağlantısı ile arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz,
  • Wifi hotspot üstünden arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz,
  • Ve toplam 30 tanıdık haritada 9 farklı modda aksiyona dalabiliyorsunuz.

Toplam 30 Harita! 

Şuan için oyunda 30 harita mevcut ve geliştirici zamanla daha fazla harita ekleyeceğini söylüyor. Fakat elimizdeki haritalarda inanın gayet yeterli ve gayet eğlenceliler. Oyundaki tanıdık haritaların isimleri şöyle;

Desert 1 (CS Dust), Desert 2 (CS Dust), Big Desert 2 (CS Dust), Factory (CS Assault), Tundra, Fighter, Virage, Village (CS İtaly),  House, Jungle, Spaniard, Spaniard 2, Versus, West, Winter, Snow, Snow Town, Ruins, Ruins 2, Station (CS Train), Assault House, Bunker, Ice World, Nuke, Office, Castle, Labyrinth, Afghanistan, Room, 3000.

En Yeni Mobil Counter Strike Uyarlaması "Special Forces Group 3"

Toplam 9 Mod!

Şuan için oyunda sadece 7 mod oynanabiliyor fakat sonradan aktif edilecek 2 mod daha var. Böylelikle Special Forces Group 3’de oynayabileceğimiz toplam 9 mod şunlar olacak;

Classic (Yeniden doğma olmayan takım oyunu), Resurrection (Yeniden doğmalı takım oyunu), Capture Flag (Bayrak kapmaca), Bomb (İmha modu), Knives (Sadece bıçak kullanılabilen takım oyunu), Arms Race (Silah modu), Sniper (Sadece sniper, tabanca ve bıçak kullanılabilen takım oyunu), Zombie (Henüz aktif değil), Deathmatch (Henüz aktif değil).

Oyunu Nereden İndiriyoruz? 

Oyun halen beta gelişim aşamasında ancak artık onu Google Play’den indirebiliyoruz. Fakat Google Play’de sorun yaşarsanız alternatif apk indirme adresini de hemen aşağıda paylaşıyorum. İstediğiniz yerden indirin, oynayın.

>> Google Play’de SFG3

>> SFG 3 Akp İndir

(İndirdiğiniz apks uzantılı dosyayı, aşağıdaki bağlantıda yer alan uygulama yardımı ile Android telefonunuza yükleyebilirsiniz.

>> APKs Yükleyici İndir

Tabi oyun şuan beta testlerinde olduğu için bazı sorunları olabileceğini ve her cihazda aynı performansı sergilemeyeceğini unutmamanız gerekiyor. Mesela benim telefonum Galaxy S8’de oyun aşırı ısınma yapıyor fakat bu durum oyunu birkaç saatliğine oynamama engel olmuyor.

Oyunun daha önceki sürümü Special Forces Group 2’yi de hemen aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

>> Special Forces Group 2 İndir

Ve ayrıca diğer Counter Strike benzeri mobil oyunlar için diğer yazılarıma göz atabilirsiniz.

>> Counter Strike Benzeri Mobil Oyunlar