Star Wars Dizisi The Mandalorian’ın Yeni Sezonu 30 Ekim’de Başlıyor!

mandalorian dizi muzigi - Star Wars Dizisi The Mandalorian'ın Yeni Sezonu 30 Ekim'de Başlıyor!

Disney+’ın sevilen yapımlarından olan Star Wars dizi uyarlaması The Mandalorian, ikinci sezonu ile 30 Ekim 2020 tarihinde geri dönüyor. İlk sezonu toplam 8 bölüm süren, her bölümü 1’er haftalık aralarla Disney Plus üzerinden yayınlanan dizinin yeni sezonu da muhtemelen aynı düzen ile, her hafta yayınlanacak 1’er bölüm ve toplamda 8 bölüm şeklinde izleyicinin beğenisine sunulacak.

İkinci Sezonu Nereden İzleyeceğiz?

Dizinin ilk sezonu 12 Kasım 2019 tarihinde Disney Plus platformu üzerinden gösterime girmiş ve Star Wars hayranlarından tam not almıştı. Fakat Disney Plus henüz ülkemizde resmi olarak hizmet sunmaya başlamadığından, dizinin ilk sezonunu korsan yöntemler ile dizi siteleri üzerinden izlemek zorunda kalmıştık.

Yıl oldu 2020 ve Disney Plus halen daha Türkiye’ye hizmet sunmuyor. Yani ikinci sezonu da nasıl izleyeceğimizi biliyorsunuz?!..

İnşallah Ekim ayına kadar bir mucize olur da, Disney Plus ülkemizde de hizmet vermeye başlar..

Disney Plus hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıdan Disney+ yazıma ulaşabilir;

>> Disney Plus Nedir? Disney+ Yapımları ve Merak Edilenler!

The Mandalorian Dizi Müziği!

The Mandalorian’ı ayrı seviyorum, dizi müziğini ayrı. Kaliteli işler müzikleriyle kendini belli ediyor ve Mandalorian’da onlardan biri.. Yeri gelmişken Ludwig Göransson tarafından bestelenen The Mandalorian başlangıç müziğini paylaşmazsak olmazdı değil mi?..

İyi dinlemeler.

– Reklamlar –