Euro Truck Simulator Mobil Uyarlaması “Truckers of Europe 3”

Euro Truck Simulator Mobil Uyarlaması "Truckers of Europe 3"

Europe Truck Simulator 1 ve Europe Truck Simulator 2 oyunları ile tanıdığımız Wanda Software, Europe Truck Simulator serisinin en yenisi ve en gelişmiş olanı Truckers of Europe 3 ile geri döndü. Sürekli güncellemeler ile gelişecek olan oyun, şuanda Google Play ve Apple Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

>> Ats / Ets Benzeri Tır Oyunu “Universal Truck Simulator”

Euro Truck Simulatör Kalitesinde Bir Oyun!

Serinin en yenisinin adı Truckers of Europe 3. Oyunda ne ararsanız var; garajınız var, tır satın alabiliyorsunuz, dorse satın alabiliyorsunuz, tırı, dorseyi ve tır iç kabini, ışıklarından kaplamasına kadar tamamen özelleştirebiliyorsunuz.

Grafikler harika, sesler harika!

Her şey en ince detayına kadar düşünülmüş!

Araç sürüş hissi harika!

Oyuna giriş yaptığınızda kendinize bir tır satın alıyorsunuz, tırınızı özelleştiriyorsunuz ve sonrasında size uygun görevi seçip yola düşüyorsunuz. Araç moturunu sağ üst taraftaki 3 nokta menüsünde yer alan anahtar simgesinden çalıştırıyorsunuz. El freni, ekranın en altında ortada yer alıyor.

Oyunda lisans hakları yüzünden gerçek hayattaki tır logo ve isimleri kullanılmıyor fakat aşağıdaki marka/model tırları farklı isimler ve logolarla satın alıp sürebiliyoruz.

  • Ford F-Max
  • Mercedes-Benz Actros MP4
  • Volvo FH16
  • Scania R (Next Gen)
  • Scania S
  • MAN TGA
  • MAN TGX

Euro Truck Simulator Mobil Uyarlaması "Truckers of Europe 3"

>> Google Play’de ToE3

>> Apple Store’da ToE3

Oyuna ait resmi ilk oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilir ve oyundan güncel haberler için Wanda Software’in Facebook sayfası ve Youtube kanalını takibe alabilirsiniz.

>> Wanda Software Facebook Sayfası
>> Wanda Software Youtube Kanalı

>> Telefon ve Tabletler için Kamyon Simülasyon Oyunları!