ETS – ATS Benzeri Mobil Tır Oyunu; “Universal Truck Simulator”

ETS - ATS Benzeri Mobil Tır Oyunu; "Universal Truck Simulator"

2020 senesinde harika grafikler ve sürüş hissi ile mobil platformlarda yerini alan Drive Simulator 2020 oyununun yapımcısı DualCarbon, yepyeni bir oyun ile karşımıza çıkıyor. Detaylı grafikler ve oynanış keyfi açısından tam bir Ets mobil diyebileceğimiz oyun, şuanda Google Play ve Apple Store’dan bedava indirilebiliyor.

ETS ve ATS Kalitesinde Bir Oyun!

Yeni oyunun adı Universal Truck Simulator. Oyunda ne ararsanız var; garajınız var, tır satın alabiliyorsunuz, dorse satın alabiliyorsunuz, tırı, dorseyi ve tır iç kabini, ışıklarından kaplamasına kadar tamamen özelleştirebiliyorsunuz.

Araçtan inebiliyorsunuz, etrafta gezinebiliyorsunuz!

Araç sürüş hissi harika!

Oyuna giriş yaptığınızda kendinizi garajın dışında bulacaksınız. Sağ üst menü butonundan garaja gidecek, kiralık tır ve dorsenizi alacak, iş ofisinden ilk işlerinizi almaya başlayacaksınız.

Güncel Haber: Oyun, 2023 senesi içinde İnteractive360 isimli oyun şirketine satıldı. Oyunun gelişimi ve geleceği artık bu şirkete emanet.

>> Google Play’de UTS

>> Apple Store’da UTS

ETS - ATS Benzeri Mobil Tır Oyunu; "Universal Truck Simulator"

Oyunun ilk sürümünde bazı hatalar var ancak zamanla düzeltileceğini tahmin edersiniz. Bu süreçte duyurular ve güncel haberler için DualCarbon’un sosyal medya sayfalarını takibe alabilirsiniz.

>> DualCarbon Facebook Sayfası
>> DualCarbon İnstagram Sayfası

>> ETS Mobil Alternatifi “Truckers of Europe 3”