ETS / ATS Benzeri Tır Simülasyon Oyunu: “Universal Truck Simulator”

universal truck simulator indir - ETS / ATS Benzeri Tır Simülasyon Oyunu: "Universal Truck Simulator"

2020 senesinde harika grafikler ve sürüş hissi ile mobil platformlarda yerini alan Drive Simulator 2020 oyununun yapımcısı DualCarbon, yepyeni bir oyun ile geliyor. Geliştirmelerine 2020 yılının Eylül ayında başlanan oyun henüz final sürümü ile yayınlanmış değil fakat 16 Temmuz 2021 yarihinde yayınlanan demo apk’den gördüğüm kadarıyla oyunun çıkışına çok az bir süre kalmış olabilir.

ETS ve ATS Kalitesinde Bir Oyun!

Yeni oyunun adı Universal Truck Simulator. Oyunda ne ararsanız var; garajınız var, tır satın alabiliyorsunuz, dorse satın alabiliyorsunuz, tırı, dorseyi ve tır iç kabini, ışıklarından kaplamasına kadar tamamen özelleştirebiliyorsunuz.

Araçtan inebiliyorsunuz, etrafta gezinebiliyorsunuz!

Araç sürüş hissi harika!

Nereden biliyorum? Tabi ki hemen aşağıda indirme bağlantısını bulabileceğiniz oyunun demo sürümünden!

>> UTS Demo İndir

Yukarıdaki bağlantıya gidiyorsunuz, apk dosyasını Android telefonunuza indirip kurulumu yapıyorsunuz.

Oyuna giriş yaptığınızda kendinizi garajın dışında bulacaksınız. Sağ üst menü butonundan garaja gidecek, demo tır ve dorsenizi satın alacak, tırı, dorseyi keyfinize göre özelleştirdikten sonra garajdan çıkıp aracınızla sınırlı alan içinde de olsa sürüş hissini ve oyunun neler vaat ettiğinin bir bölümünü deneyimleyebileceksiniz.

mobil tir simulasyonu - ETS / ATS Benzeri Tır Simülasyon Oyunu: "Universal Truck Simulator"

Oyun henüz final sürüm olarak yayınlanmış değil. Fakat büyük bir harita, kariyer sistemi, bolca görev ve sürekli güncelleme olacağı söyleniyor.

Oyun final sürüm ile yayınlandığında yazımda güncelleme yapacağım fakat ben konuyu takip etmekte gecikirsem bizzat kendiniz DualCarbon’un sosyal medya sayfaları üstünden geliştiriciyi takibe alabilirsiniz.

>> DualCarbon Facebook Sayfası
>> DualCarbon İnstagram Sayfası

– Reklamlar –