Fallout 4 Modu “Fallout London” Çıkış Tarihi Ertelendi!

fallout 4 modu fallout london

Bağımsız Fallout fan grubu Team Follon, Fallout 4 modu Fallout: London için resmi yayın videosunu resmi Youtube kanallarında paylaştı. Fallout: London, Bethesda’nın Fallout 4’ü için DLC boyutunda bir mod olacak. Temel oyunun devamı olacak olan mod, oyuncunun Londra’nın daha önce keşfedilmemiş kıyamet sonrası ortamını ziyaret etmesine olanak tanıyacak. Oyun, sadece PC için yayınlanacak ve oynayabilmek için Fallout 4 ve tüm dlc’lerine sahip olmanız gerekecek.

Mod için duyurulan çıkış tarihi 23 Nisan 2024.

Güncel Bilgi: Fallout 4 yapımcısı Bethesda’nın yeni bir güncelleme yayınlayacak olması sebebi ile Fallout: London çıkış tarihi ertelendi. Yeni tarih henüz duyurulmadı!

Serinin önceki resmi oyunlarından farklı olarak Fallout: London, Amerika’da geçmiyor. Tamamen yeni bir ortamı ziyaret etme, Amerikalı meslektaşlarıyla homojenleşmemiş tamamen yeni bir kültürü keşfetme şansımız olacak. Aynı zamanda savaş öncesi Avrupa tarihini ve Kaynak Savaşlarının, savaş öncesi Britanya’nın sınıf yapılı toplumu üzerindeki etkilerini keşfetmemize de olanak tanınacak.

Fallout: London, Fallout 1 ve Fallout 2 olaylarının arasına denk gelen 2237 yılında başlayacak. Bu, Fallout: London’ı Fallout 4 olaylarından toplam 50 yıl öncesine yerleştirmiş olacak.

Oyunun haritası, Fallout 4 Commonwealth ve Far Harbor’un toplamı kadar olacak. Bu, oyuncuların Westminster’in kalbinden Bromley’in eteklerindeki inişli çıkışlı tepelere kadar her şeyi deneyimlemelerine olanak tanıyacak.

Mod çıkış yaptığında muhtemelen Nexusmods.com veya Steam üzerinden indirilebilecek.

Oyuna dair detayların paylaşıldığı videoyu Türkçe çeviri ile hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Team Follon, Londra’nın kıyamet sonrası sokaklarına hayat vermek için dünyanın her köşesinden bir araya gelen hobiciler, sektör profesyonelleri, mod geliştiriciler ve oyun tutkunlarından oluşan bir grup. Ekipte yetenekli modlayıcılar, yazarlar, 3D sanatçılar, seslendirme sanatçıları ve daha birçok yaratıcı kişi yer alıyor. Fallout serisine olan ortak sevgilerini paylaşıyor ve unutulmaz bir oyun deneyimi sunmaya çalışıyorlar.

https://fallout4london.com/
https://discord.com/invite/GtmKaR8